CHIP Online kullanıcılarına ucuz web hosting!

CHIP Online
29-01-2009, 20:46   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

CHIP Online kullanıcılarına tüm Turhost hosting planlarında çok cazip indirimler. Ayrıntılar burada!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/CHIP ... -hosting_10674.html

Hem firmalar hem de kişisel kullanıcılar için. Türkiye'nin sayılı servis sağlayıcılarından Turhost, CHIP Online kullanıcıları için çok cazip imkanlar sunan yeni hosting paketlerini hayata geçirdi. Kampanya çerçevesinden CHIP Online üzerinden Turhost'a başvuran kullanıcılar hem tüm hosting planlarında yüzde 10 indirim alacaklar hem de bundan sonra gerçekleştirecekleri yenilemelerde, plan değişikliklerinde bu indirimleri devam ettirebilecekler.

Önemli Not: İndirimin aktive olabilmesi için aşağıdaki linke tıkladıktan sonra  promosyon kodu girmeniz gerekmektedir.
Promosyon Kodu: chipwr34

Tıklayın, indirimli hosting paketinizi açtırın

Tüm konu: CHIP Online kullanıcılarına ucuz web hosting!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Hosting paketinizi açtırdınız mı? Memnun musunuz?

wrldxplrr
29-01-2009, 14:14   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
46 mesaj

Anlamadığım küçük bi şey var.Linux standart paketini incelerken dikkatimi çekti.Yönetim paneli plesk 8 demişler.Linux hosting de plesk garip değilmi?
Ayrıca fiyatlar çok ta uygun gelmedi bana...

TrGenC
14-03-2009, 17:57   |  #3  
Yıllanmış Üye
113 mesaj

Hiç fıyatlara ve görsellige kanıp bulasmayın saldırıya karşi bir korumalari yok sitem saldıyı yiyiyordu 1 gunde koydular kapının önune sıtenız saldırıyı yıyıyor ise sızıde kapının önune koyarlar anında.Baska fırmaları deneyın bence

ahmet3418
03-04-2009, 23:04   |  #4  
ahmet3418 avatarı
Yeni Üye
20 mesaj

Çok UCUZMUŞ:D

TrGenC
03-04-2009, 23:32   |  #5  
Yıllanmış Üye
113 mesaj

ddos ve botnet saldırılarına karsi hıc bir korumalari yok 1 ay bu tur host gibi fırmaların cezasını cekdım botner ve ddos korumali bir host istiyorsaniz linesis i deneyin fiyatlarida ucuz turhost a hıc bulasmayın

Son Düzenleme: TrGenC ~ 03 Nisan 2009 23:33
Süleyman.
03-04-2009, 23:52   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj
TBCMagic
Abone olmak isteyenler sözlesmeyi iyi okusunlar ....

3.8 (...) TURHOST müşterinin tüm verilerini düzenli bir biçimde yedekleme ve bakım işlemine tabi tutacaktır. Buna rağmen TURHOST hizmetlerinde meydana gelebilecek kesinti veya veri kaybından dolayı oluşabilecek hatalardan, zarardan ve ziyandan TURHOST sorumlu değildir. (...)

5.2: TURHOST önceden haber vermeksizin fiyatlar ve tarifeler üzerinde ileriye dönük olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Müşteri iş bu değişiklikler konusunda şimdiden oluşabilecek değişiklikleri kabul, beyan ve taahhüt eder.

10: (...) TURHOST gerek gördüğü taktirde yeni maddeler ve/veya alt başlıklar ekleyebilir, çıkartabilir yada maddeler üzerinde değişiklik yapabilir. Müşteri bu değişiklikleri önceden kabul ettiğini beyan ve taahhüt eder. (...)

Ben böyle bir sözlesmeyi gecersiz sayiyorum, cünkü herhangi bir anlam tasimiyor....

Tipik nalıncı keseri sözleşmelerindenmiş gerçekten:)
1. Hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyiz, dilediğimizi yaparız.
2. Birinci madde kapsamına girmeyen konularda birinci maddeye müracaat edilir.

Peh peh..

panda34
04-04-2009, 10:34   |  #7  
Yıllanmış Üye
2,344 mesaj
TBCMagic
Abone olmak isteyenler sözlesmeyi iyi okusunlar ....

3.8 (...) TURHOST müşterinin tüm verilerini düzenli bir biçimde yedekleme ve bakım işlemine tabi tutacaktır. Buna rağmen TURHOST hizmetlerinde meydana gelebilecek kesinti veya veri kaybından dolayı oluşabilecek hatalardan, zarardan ve ziyandan TURHOST sorumlu değildir. (...)

5.2: TURHOST önceden haber vermeksizin fiyatlar ve tarifeler üzerinde ileriye dönük olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Müşteri iş bu değişiklikler konusunda şimdiden oluşabilecek değişiklikleri kabul, beyan ve taahhüt eder.

10: (...) TURHOST gerek gördüğü taktirde yeni maddeler ve/veya alt başlıklar ekleyebilir, çıkartabilir yada maddeler üzerinde değişiklik yapabilir. Müşteri bu değişiklikleri önceden kabul ettiğini beyan ve taahhüt eder. (...)

Ben böyle bir sözlesmeyi gecersiz sayiyorum, cünkü herhangi bir anlam tasimiyor....

Türk işi "Güvence" işte daha ne olsun BeğenmedimBeğenmedimBeğenmedim

Son Düzenleme: panda34 ~ 04 Nisan 2009 10:35
TrGenC
04-04-2009, 15:59   |  #8  
Yıllanmış Üye
113 mesaj

Ya arkadaslar  ben yakın zamana kadar musterisiydim adamlarin sakın bulasmayin pısman olursunuz diyorum :) guclu kaliteli nutuklari atmakla olmuyor

tolter
10-07-2009, 20:28   |  #9  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,603 mesaj

arkasına chip i almışlar geçinip gidiyorlar 1 domain alayım dedim canlı destek 2 dk ilgilenmedi yolladı beni.Anında başka siteden aldım