Chip Tasarımcılarından Bir Rica

deeds
17-10-2006, 15:41   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

konuyu doğru yere açtığımdan şüpheliyim ama lütfen yardım edin chip in 6/2003 sayısını lisede görmekte olduğumuz Quark Expres  programın kapağın aynısını yapmamı istedi hoca ben herşeyi yaptım ancak hoca chip logosunu yani o chip yazsınıda yapmamaı istedi ben photoshopta yapabilirdim fakat hocamız Quarkta yapılmasını söyledi program çok vasıflı değil olmuyor son çare hocamıza fontu bulsam yazsam olurmu dedim olur dedi aradım fakar bulamadım chip tasarımcılarıdan fontu indirebileceğim bir adres rica ediyorum

deeds
17-10-2006, 23:31   |  #2  
OP Taze Üye
6 mesaj

ya Lütfen yardım edin sayın tasarımcılar lütfen

tosbaa_8844
18-10-2006, 12:55   |  #3  
Yeni Üye
42 mesaj

eğer o bir yaygın fontsa whatthefont.com da araştır

deeds
18-10-2006, 20:24   |  #4  
OP Taze Üye
6 mesaj

çoğu font sitesine baktım ama ismini bilmediğim için bulamıyorum ismini dahi bilsem bulurum chip editörlerinden lütfen yardım istiyorum herşeyi çok güzel tasarladım çünkü logo dışında lütfen chip editörleri yardımcı olun çok bişey istemiyorum :(

deeds
21-10-2006, 14:44   |  #5  
OP Taze Üye
6 mesaj

ya lütfen dedim çok rica ettim günlerdir bi cevap bile vermiyosunuz çok ihtiyacım olamsa bu akdar yalvarmazdım lütfen sayın editörler lütfen ne olur forntu indirebileceğim bir adres veya forntun ismini verseniz ne olur

Mahmut Karslıoğlu
21-10-2006, 17:07   |  #6  
Mahmut Karslıoğlu avatarı
CHIP Editör
84 mesaj

Merhaba,
Aslında server güncellenmesi öncesinde ben cevap yollamıştım ama değişiklik sırasında kaybolan birkaç mesajla birlikte o da gitmiş. Bu konuda özür dileriz. Cevabı tekrarlayayım:

CHIP Font’u “Chip Dingbast” adinda CHIP için özel hazırlanmış ve içinde dergi içinde kullanılan birçok öğeyi barındıran bir fonttur. Sizde ya da başka bir yerde olması zor bir ihtimal gibi gözüküyor. Ne yazıkki fontlar lisanslı olduğu için sizinle paylaşmamız da mümkün değil.

Ama yardimci olabileceğini düşünerek grafik bölümündeki arkadaşlarımız sizin için Quark’ta fontu çizdiler. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bunu Mac Quark dosyası biçiminde bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Açılacak olan sayfada aşağıda Free yazan yere tıklayın. Yeni sayfada sayacın sıfırlanmasını bekleyin, ekranda belirecek kodu yandaki alana yazın. Artık dosyayı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Kolay gelsin