CHIP TV

boris1
31-03-2007, 14:35   |  #26  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
209 mesaj

chip tv diye girseydin konuya daha iyi olurdu.ön yargılı davranıyorsun.imkanlarıdan dolayı kalitesiz bir görüntü olabilir.teknoloji ve birkaç değişik konularıda işliyorlar ve çok cesur açıklamalarla.üstelik senin tavsiye ettiğin de bir teknoloji kanalı değil, bilgisayar içerikli konuların işleneceği bir kanal.

egemengiga
31-03-2007, 16:05   |  #27  
OP Yıllanmış Üye
4,298 mesaj

CHIP in ozelligi bilisim ve teknoloji dergisi olmasi. dergide her konuya yer veriliyor. donanim agirli diye bir durum da yok. dergide yazilim, donanim, teknolojik yenilikler vs...

on yargili davranmiyorum. sadece ilk ciktiginda teknoloji TV daha iyiydi. sonradan bu hale geldi. izlememis olsam on yargi olurdu. ama izledim.

erkanc
05-04-2007, 16:19   |  #28  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,213 mesaj

bence de egemengiga böyle tv olsa güzel olurdu teknoloji kanalı geeçinenler va teknoloji haricinde herşe var iyi programlar bir başlıyor 1 ay sürmeden hemen yayından çekiliyor.Tabi bunlar öaliyetli işler ama en azından internet üzerindende yayın yapılabilir diyebiiyorum inşallah senin öne sürdüğün bu fikir tutarda bizde istifade ederiz

TuncaBozkurt
15-07-2007, 00:08   |  #29  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj
egemengiga
CHIP in ozelligi bilisim ve teknoloji dergisi olmasi. dergide her konuya yer veriliyor. donanim agirli diye bir durum da yok. dergide yazilim, donanim, teknolojik yenilikler vs...

on yargili davranmiyorum. sadece ilk ciktiginda teknoloji TV daha iyiydi. sonradan bu hale geldi. izlememis olsam on yargi olurdu. ama izledim.

Kesinlikle katılıyorum.Gayet iyi hatırlıyorum, ilk çıktığında bazen özellikle diğer televizyonda Teknoloji Televizyonu'nu(eski adı) açar izlerdim.Ama artık pek bir çekiciliği kalmadı.

ExCeLLiuM
15-07-2007, 01:26   |  #30  
ExCeLLiuM avatarı
Yıllanmış Üye
1,149 mesaj

Teknoloji tv yi ne zaman açsam sağlık-tarih-müzik var. Hele geceleri saçma yarışmaları veriyorlar. Birçok kişide yayını alma sorunu var. Bunu bir türülü çözemediler. Yayın kalitesi kötü ona katılıyorum.

Kanal ilk açıldığında büyük bir umutla takip ediyordum. Ama ne yazıkkı bence başarılı değiller. Kanal listemde 152. sırada. :)
Arada bir yine izliyorum ne yapayım başka alternatif yok.

Chip Tv nin olmasını bende isterim. Ama tv. kanalı açmak o kadar kolay değil. İyi bir bütçe ve ekip gerekiyor. Aslında çok basit kanal açılır uyduda bir sürü kanal var. Bunlar ne para ne ekip kullanıyorlar. Ama oyle bir kanal olacaksa hiç olmasın daha iyi.

omer_6134
15-07-2007, 07:03   |  #31  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,789 mesaj

Çok güzel olur..

theironman
15-07-2007, 09:36   |  #32  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj
egemengiga

katılıyorum, böyle gayet iyi Chip.

Fire_
29-07-2007, 15:52   |  #33  
Taze Üye
6 mesaj

bencede chip tv çıksa iyi olur. Teknoloji TV başlarda iyi gidiyordu.Zaten az tv izlerim açtığımdada onu izliyodum. Ama artık işin ... çıkardılar. Bence chip ya TV açsın yada dvdlerle bu işi yürütsün.

w@nted
21-08-2007, 13:48   |  #34  
Taze Üye
10 mesaj

çok güzel olur bide olursa örneğin yayın sırasında web sayfasındaki sorularda cevaplanabiilir

keylog
29-08-2007, 17:57   |  #35  
Yıllanmış Üye
126 mesaj

hemen kurulmalı hala daha hazırlıklara başlanmadıysa hata ztn... :P