Chıpte en çok kiminle tanışmak istersin

Feel Good
01-01-2010, 01:45   |  #226  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,688 mesaj
Alıntı: uGuR.uK  
ya benim gidiş sebebim kylie'ninkiyle ayın, geçen gece msndende konuştuk zaten aynı şekilde. artık eski tadı vermiyor forum bana, ilk üye oldum çok güzeldi biçok kişiye yardım ediyorduk(e heveste var yeni:) sonra sitenin isimleriyle tanıştık muhabbetler ilerledi vs. kimisi gitti kimisi ben gibi zar zor her gün bakabilir oldu... derken o orjinalliği yok şimdi, zaten dikkat eden bilir nerdeyse 1 yıldan fazladır sorunlara cevap bile yazmıyorum gerekli görmezsem. aynı sorunlar aynı cevaplar yine anlamayanlar kesmez gibi ters ters cevap veren ukalalar... tıpkı öteki forumlardaki gibi sağdan soldan çalıntı birbirinin kopyası konular, içerikler; boş muhabbetler... nerde yaptıysak reklamı kötü olmuş gibiGülümseme zamanında chip online'a adını verenler ve onların sağladıkları yok olmuş, bundan mütevellit bendede pek istek kalmadı. o 5000'de bıraktı bende belki 7000'de koymayı planlıyorum son noktayı, idare edersem o zamana...
Yazık oluyor CHIP Online'nın böyle değerli üyeleri kaybetmesine. Bilmiyorum...
Neyse ki foruma yakın zamanda katılan kaliteli üyeler de mevcut.

escape
01-01-2010, 01:55   |  #227  
Yıllanmış Üye
183 mesaj

Şahsen ben yönetimi ile üyeleri ile kısacası emeği geçen herkesle, şöyle bir stadyumda düzenlenecek bir etkinlik çerçevesinde tanışmak isterim.

PcMaKeR
01-01-2010, 09:37   |  #228  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj
Alıntı: Feel Good  
Yazık oluyor CHIP Online'nın böyle değerli üyeleri kaybetmesine. Bilmiyorum...
Neyse ki foruma yakın zamanda katılan kaliteli üyeler de mevcut.
yakın zamanda katılanlar 10 u geçmez.
gerisi soru sor cevap al kaç.

Uğur ben gibi dönüp gelmede :P

Kapalı Hesap (135391)
01-01-2010, 09:42   |  #229  
Kapalı Hesap
2,758 mesaj

Off...Eski CHIP nerde ?

by murat 58
01-01-2010, 12:36   |  #230  
by murat 58 avatarı
Yıllanmış Üye
1,067 mesaj

arkadaşlar lütfen yapmayın.sanki kötü bir veda konuşması gibi..:(

TuncaBozkurt
01-01-2010, 16:37   |  #231  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj
ya benim gidiş sebebim kylie'ninkiyle ayın, geçen gece msndende konuştuk zaten aynı şekilde. artık eski tadı vermiyor forum bana, ilk üye oldum çok güzeldi biçok kişiye yardım ediyorduk(e heveste var yeni:) sonra sitenin isimleriyle tanıştık muhabbetler ilerledi vs. kimisi gitti kimisi ben gibi zar zor her gün bakabilir oldu... derken o orjinalliği yok şimdi, zaten dikkat eden bilir nerdeyse 1 yıldan fazladır sorunlara cevap bile yazmıyorum gerekli görmezsem. aynı sorunlar aynı cevaplar yine anlamayanlar kesmez gibi ters ters cevap veren ukalalar... tıpkı öteki forumlardaki gibi sağdan soldan çalıntı birbirinin kopyası konular, içerikler; boş muhabbetler... nerde yaptıysak reklamı kötü olmuş gibiGülümseme zamanında chip online'a adını verenler ve onların sağladıkları yok olmuş, bundan mütevellit bendede pek istek kalmadı. o 5000'de bıraktı bende belki 7000'de koymayı planlıyorum son noktayı, idare edersem o zamana...
Haklısın. Ama şu da var ki, CHIP Online'ı bugünkü kaliteli seviyesine getirenlerden biri olduğunu düşünüyorum, diğerleri de öyle düşünüyordur. Senin gibiler giderse yaptıklarımız boşa gitmez mi peki? Tabii ki senin kararın ama bu açıdan da bir düşün.

Alıntı: PcMaKeR  
yakın zamanda katılanlar 10 u geçmez.
gerisi soru sor cevap al kaç.

Uğur ben gibi dönüp gelmede :
Hep öyle olmamış mıdır zaten? Her forumda var bol bol. Aktif üye sayısı, görünenden çok çok azdır her zaman. Keşke daha fazla olsak(Bu arada sadece CHIP-Life'ta aktif olanları saymıyorum).

loseface
01-01-2010, 19:09   |  #232  
loseface avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,757 mesaj

Bu konunun açıldığı dönemlerdeydi galiba biri demişti hpq user ile taışmak istiyorum fln tanışalım diye cvp fln gelmişti o aralarki muhabbetler çok güzeldi ortamı güzeldi forumun Serdar abi,Uğur abi,Mustafa abi fln bunlarla ilk tanıştım bu forumda çok güzelde muhabbetleri varda çokta yardımcı oldular bana keşke biraz daha az boş konular boş muhabbetler yapılsa :)

uGuR.uK
01-01-2010, 21:01   |  #233  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

7000'e kadar burdayım hala, biraz daha aktif olucam genel forumda o zamana kadar, sonra bakarım fikrim ne alemde olucak., sağolsun bu aradaGöz kırpma

PcMaKeR
01-01-2010, 21:23   |  #234  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
8,935 mesaj
7000'e kadar burdayım hala, biraz daha aktif olucam genel forumda o zamana kadar, sonra bakarım fikrim ne alemde olucak., sağolsun bu aradaGöz kırpma
Birşey diyeyim mi en fazla seni tanıyan bizler üzülürüz.
yeni gelenler ve seni tanımayanlar tınlamayacak bile düşünceni.

Süleyman.
01-01-2010, 21:26   |  #235  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj

Kökten bırakmayın bari en azından yahu.

ADEM-KAYA
01-01-2010, 23:10   |  #236  
ADEM-KAYA avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 10
12,271 mesaj
Valla bende 7777 de bıraksam diye düşünüyorum.
Ama insanın bırakmaya gönlü de razı olmuyor.

Uğur senin gibi bir dostumuzu aramızda daha sık görmek isteriz..

Hayalet 26
02-01-2010, 00:01   |  #237  
Yıllanmış Üye
2,018 mesaj

2007 yılının sonlarına doğruydu.Hürriyet gazetesinin sitesinde reklamını görmüştüm.Chip online bilgisayar kursu diye yazıyordu ve ücretsizdi.Benim gibi bilgisayarla çok geç tanışan biri için kaçırılmayacak bir fırsattı bu.Kursa katılmak için üyelik gerekiyordu tabi.Ben de şansımı deneyim ve bilgilerimi sınayım diye üyelik alıp kursa katıldım.Üye olurken basit bir şekilde Qazx yazdım klavyeye.Kursu başarıyla bitirmiştim ve sertifikamda yollanmıştı e-mail olarak.3-4 ay sonra nette gezerken Chip foruma rastladım ve üye olup yararlanmak istedim.Forum yapısı ve içeriğiyle hoşuma gitmişti.Sonra aklıma kursta kullandığım nick geldi ve yazıp giriş yapınca kabul edildiğini gördüm.Artık Chip forumun aktif bir üyesi olmuştum.Ben Qazx tım ve bu şekilde Hayalet 26 olana dek devam ettim.(Önce phantom26,forum yapısı değişince bir kereye mahsus tanınan nick değişikliği ile Hayalet 26.)Forumda elimden geldiğince yeni üyelere yardım ediyordum.Sonra birgün eski üyeler bilir Viking20 nickli arkadaşla bir konu yüzünden tartıştık.O an forumu bırakma kararı aldım ve 1 ay kadar Chip ten uzaklaştım.Fakat buraya öyle alışmıştım ki Chip olmadan internet bomboş geliyordu bana.Yeni bir üyelik alıp şansımı tekrar denemek istedim.2009 Ocak ayından beri de burdayım.Elimden geldiğince kimseyi kırmadan (bazen dayanamayıp sert mesajlar yazmışımdır)paylaşım yapmaya çalışıyorum.
Sonuçta şunu söylemek istiyorum.uGuR.uK (eski elazığlı olduğunu biliyorum) kardeşim burası bir aile gibi oldu benim için.Senin için de öyle olduğuna eminim ve Chip forum o eski tatlı muhabbetlerin ve paylaşım günlerinin havasını yakalıyacaktır mutlaka.Yeni üyeler arasında tecrübeli olanlar olsa da bazen forum kurallarını unutup seviyesiz durumlara inebiliyorlar.Eski üyelerin en azından yol göstermek ve uyarmak adına forumda kalıcı olmaları gerekir diye düşünüyorum.Daha yapılacak çok işimiz var hadi bakalım :)

man on the moon
02-01-2010, 01:00   |  #238  
man on the moon avatarı
Yıllanmış Üye
2,151 mesaj

bu forumu evvelinden bilirim, malum chip dergisinin sitesi ve pek kimseyle muhabbetim olmadı, tanıştıklarımlada muhabbeti devam ettirmedim. Sanal arkadaşlıklara inanmıyorum. Sadece eğlence için buradaydım ama birilerinin yardımına dokunmuş olabilirim. Bu forum da arkadaşlarım varsa da onlarla da bu forumda tanışmışlığımdan değildir. Ama arada sırada uğramıyor değilim. İnsan yine de eğlenecek bir şeyler bulabiliyor.

ADEM-KAYA
02-01-2010, 01:14   |  #239  
ADEM-KAYA avatarı
Yıllanmış Üye
12,271 mesaj
Alıntı: e-eyup  
bu forumu evvelinden bilirim, malum chip dergisinin sitesi ve pek kimseyle muhabbetim olmadı, tanıştıklarımlada muhabbeti devam ettirmedim. Sanal arkadaşlıklara inanmıyorum. Sadece eğlence için buradaydım ama birilerinin yardımına dokunmuş olabilirim. Bu forum da arkadaşlarım varsa da onlarla da bu forumda tanışmışlığımdan değildir. Ama arada sırada uğramıyor değilim. İnsan yine de eğlenecek bir şeyler bulabiliyor.
Sizinle tanışmak isterdim doğrusu.
Foruma fazla uğramazsınız ara sıra görüyorum sizi.Gülümseme

Chip Online sayesinde epey bir yol kat ettik evelAllah.
Üyeler ilede tanışma fırsatım oldu Compexde.

Öğrenmenin sonu yok.

Elbette sizin üyelik tarihiniz ve benim tarihim farklı.
Bizler yeni sayılırız daha.Sizleride forumda sık sık görmek isteriz.

uGuR.uK
02-01-2010, 03:16   |  #240  
Yıllanmış Üye
8,316 mesaj

tamam burdayız, bütün millet kayıt zamanını ilk anılarını yazmaya başlamış sanırsın chip kapanıyor site dağılıyorDil çıkarıyor. burdayızGöz kırpma

PcMaKeR
02-01-2010, 09:16   |  #241  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
8,935 mesaj

Konu nereye çekildi. Alkış.
Uğur bir yere gitme olum topuğuna virus sıkarım :P

ADEM-KAYA
02-01-2010, 12:46   |  #242  
ADEM-KAYA avatarı
Yıllanmış Üye
12,271 mesaj
tamam burdayız, bütün millet kayıt zamanını ilk anılarını yazmaya başlamış sanırsın chip kapanıyor site dağılıyorDil çıkarıyor. burdayızGöz kırpma

7000 den sonra bırakmazsın inşallah.
Sonra geri gelirsin,karizma filan kamaz

uGuR.uK
02-01-2010, 18:49   |  #243  
Yıllanmış Üye
8,316 mesaj

gittimmi geri gelmem be ne işim var dahaGülümseme
bu arada sen kime sıkıyosun lan?KahkahaDil çıkarıyor

PcMaKeR
02-01-2010, 19:11   |  #244  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
8,935 mesaj

Sence :Ç

uGuR.uK
02-01-2010, 21:28   |  #245  
Yıllanmış Üye
8,316 mesaj
Alıntı: PcMaKeR  
Sence :Ç
denemesi bedavaGülüş

Kapalı Hesap (135391)
02-01-2010, 22:51   |  #246  
Kapalı Hesap
2,758 mesaj

Sıkammı abey   :P

uGuR.uK
03-01-2010, 00:29   |  #247  
Yıllanmış Üye
8,316 mesaj
Alıntı: Melih Çalışkan  
Sıkammı abey   :
çete misiniz olm??Dil çıkarıyor??

Hayalet 26
03-01-2010, 00:35   |  #248  
Yıllanmış Üye
2,018 mesaj

Hişş ayıp ayıp :)
Sıkacaksanız sırtımın orta yerinde bi sivilce çıkmış onu sıkıverin sevabına da rahatlayım biraz diken gibi batıyor meret...:)

man on the moon
03-01-2010, 00:36   |  #249  
man on the moon avatarı
Yıllanmış Üye
2,151 mesaj

forumun kalitesinin düşmesi mi?
bunu basit bir kaç cümleyle açıklayayım, forum ilk açıldığında -2004 ten bu yana ara ara takip ederim- buranın büyük çoğunluğu dergiden haberdar olanların forumuydu. şimdi ise öyle değil. bütün cevaplar burada. şimdi dergiyi okuyan da yokya neyse...

loseface
03-01-2010, 00:50   |  #250  
loseface avatarı
Yıllanmış Üye
1,757 mesaj
Alıntı: e-eyup  
forumun kalitesinin düşmesi mi?
bunu basit bir kaç cümleyle açıklayayım, forum ilk açıldığında -2004 ten bu yana ara ara takip ederim- buranın büyük çoğunluğu dergiden haberdar olanların forumuydu. şimdi ise öyle değil. bütün cevaplar burada. şimdi dergiyi okuyan da yokya neyse...
dergiyi her ay alan biri olarak bi yorum yapmak istiyorum.
Dergide çok fazla boş içerik var ne yazikki.
Belki dolu olabilir ama bnm için boş.Aşırı derecede donanım incelemesi var
Dergiyi sadece dvddeki eğitim setleri ve güvenlik yazıları için alıyorum