Chrome ile çok farklı bir YouTube keyfi!

CHIP Online
31-01-2014, 16:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Eğer Chrome kullanıyorsanız, bu eklenti ile bambaşka bir YouTube deneyimi yaşamaya hazır olun!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/chr ... be-keyfi_45083.html

Resimlerle: Daha özel bir Facebook için 8 Chrome eklentisi!

YouTube'da müzik dinlemek kolay bir iş. Neredeyse her şarkının çok sayıda videosuna ulaşmak mümkün. Ancak hesap açmadan Youtube üzerinde beğendiğiniz şarkılardan bir liste yapmak mümkün olmuyor. Liste yapılsa bile bunları tekrar dinlemeye sokmak gibi, bir müzik çaların kullanışlı özelliklerinden yararlanmak mümkün değil.


Neyse ki Streamus isimli bir Chrome eklentisi bu eksiği gideriyor. Eklenti sayesinde aradığınız müzisyeni ve şarkıyı yazıp arama başlatabiliyorsunuz ve çıkan sonuçlardan beğendiğiniz videoları çalma listesine ekleyebiliyorsunuz. Artık, YouTube'a bağlanmanıza bile gerek kalmadan, beğendiğiniz şarkıları bir çalma listesi halinde, YouTube üzerinden dinleyebilirsiniz.


Fakat, ziyaretçilerine reklam seyrettirme derdindeki YouTube'un bu uygulamayı kısa süre sonra engellemesinin de ihtimal dahilinde olduğunu söyleyelim. O nedenle, YouTube'da müzik dinlemenin keyfini yaşamak için biraz acele etmeniz gerekebilir.


Streamus eklentisine bu linkten erişebilirsiniz.Tabii ki çalıştırabilmek için Chrome tarayıcı kullanmanız gerektiğini de tekrar hatırlatalım.

Tüm Konu: Chrome ile çok farklı bir YouTube keyfi!

Resimlerle: Daha özel bir Facebook için 8 Chrome eklentisi!

Kaynak: www.chip.com.tr