Çift Monitör Yardım Lütfen

Burkay Berşe
28-08-2016, 01:16   |  #1  
Burkay Berşe avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhaba öncelikle sadece bu foruma yazacağım için başkası yazar banane diyerek geçmesseniz ve yazbilirseniz sevinirim öncelikle benim ekrankartım nvidia GeFroce 8800GT yani çift ekran destekleyen bir ekran kartı monitörlerimde Apple Cinema Display A1038 ve Apple Cinema Display A1082 asıl konumuza gelirsek ben daha önceden sadece Apple Cinema Display A1082 kullanıyordum ve sorunsuz şekilde tek monitör olarak kullanabiliyordum daha sonra tek monitör çeşitli sebeplerden bana yetersiz geldi ve ikinci bir monitör alma gereği duydum ve aynı seriden bir monitör daha aldım ancak ikinci monitörü takdığımda mouse 2.monitöre geçiyor ancak herhangi bir görev çubuğu vb yok ve yan monitörden hiç bir klasör dosya vb girilmiyor yeni dosya açıyorum üzerine tıklıyorum 1.monitörümden açıyor bilgisayarcımdan destek istedim teamwiever ile bağlandı ancak o da anlamadı bir şey yapamadı benim yaptığım gibi önce diğer monitörü ana ekran sonra tekrar genişlet gibi taktikler uyguladı sorunun ne olduğunu ve çözümünü yazabilecek biri çıkarsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler :)