Çıkarılabilir Diskleri Görünür Yapmak

nooodoubt
20-03-2010, 14:52   |  #1  
nooodoubt avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
112 mesaj

Arkadaşlar bu durumla benzer bi kaç konu görmüştüm aylar önce. Konu kirliliği yaratmamak için onları baya bi araştırdım fakat bulamadım...

Sorunum şu; bildiğim kadarıyla win 7 de çıkarılabilir diskler kullanılmadığında bilgisayarımda gözükmüyor.Bende de böyle bir durum oldu. Bunları boş olsada görünür yapmak için ne yapmalıyım. ( windows çıkarılabilir diskleri kesinlikle görüyor sorun yok; sadece bilgisayarımda gözükmüyor.)

nooodoubt
20-03-2010, 16:08   |  #2  
nooodoubt avatarı
OP Yıllanmış Üye
112 mesaj

Sorunu çözdüm. Belki başka birileride müzdariptir bu konuda. Yazayım çözümü;Herhangi bir klasörden klasör seçeneklerine girin. 2. satırdaki bilgisayar klasöründeki boş sürücüleri gizle seçeneğinin tikini kaldırın. Bu kadar.

tarık_07
24-03-2010, 15:36   |  #3  
tarık_07 avatarı
Yıllanmış Üye
119 mesaj

Sorunu çözdüm. Belki başka birileride müzdariptir bu konuda. Yazayım çözümü;Herhangi bir klasörden klasör seçeneklerine girin. 2. satırdaki bilgisayar klasöründeki boş sürücüleri gizle seçeneğinin tikini kaldırın. Bu kadar.

teşekürler bilgin için . ayrı sorun bendede vardı .

mancukya
25-03-2010, 18:18   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
2,844 mesaj

zaten bir sey takinca ortaya cikiyor bu sorun degilki

nooodoubt
25-03-2010, 19:27   |  #5  
nooodoubt avatarı
OP Yıllanmış Üye
112 mesaj
Alıntı: tarık_07  
teşekürler bilgin için . ayrı sorun bendede vardı .
Rica ederim :)
Alıntı: mancukya  
zaten bir sey takinca ortaya cikiyor bu sorun
Birşey takınca ortaya çıktığını ben de biliyorum. Fakat boş olduğu zaman bilgisayarımda gözükmüyordu ve ben boş olduğunda da gözükmesini istiyordum. Bu yüzden bu benim için bir sorundu :)