Çıplak ADSL geliyor!

Editör
05-12-2008, 09:13   |  #26  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
190 mesaj

Merhaba arkadaşlar,Yurtdışında Sabit bir fiyat ödenerek internete bağlanabiliyorsunuz üstelik kota sınırı da yok!Herkez kaliteli internete ülkesine göre değişmekle birlikte 30euro (Türkiye dışındaki ülkelerde gelir dağılımı bazında pek bir ücret sayılamaz) ya sahip olabiliyor.Dahası verilen standart hizmet 4mbit ortalamasında (gerçek 4mbit Tr deki gibi kağıt üzerinde değil) Ben 4mbit sınırsız kullanıyorum ancak bugüne kadar hiç 4mbit ile internette surf yapamadım! Ücretimi ? 89lira + sabit ücret ...Söylenecek pek birşey yok.

htopdas
05-12-2008, 11:48   |  #27  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

telekom biraz daha kar yapsın ödediği paranın faizinide çıkarsın ozaman olacak
milletin istediği

Hkd-44
06-12-2008, 20:38   |  #28  
Yıllanmış Üye
252 mesaj

geç bile kaldı

fotoğrafçı
07-12-2008, 19:54   |  #29  
Taze Üye
3 mesaj

Arkadaşlar farkındamısınız bilmem Adsl ucuzlayacak diyorlar.Sayın bakanlarımız.Sevindirici bir haber ancak neden kdv indirilmeden ucuzlatılmıyor?Kdv yi indirdinmi devlet fedakarlık yapıyor demektir.Ancak kasa açık verdimi haydi vatandaş öde.İyide neden ttelekom fedakarlık yapmıyo.neden hala 29milyona kullanıyoruz?Kusura bakmayın ama ben buna ucuzluk diyemem.Yanlışsa yanlış deyin arkadaşlar.

karaseymen
17-12-2008, 10:02   |  #30  
karaseymen avatarı
Yıllanmış Üye
135 mesaj
I Love GS
ben kullandığım telefonla kullanıyorum interneti hiçde bir problemim yok nie ayrı hat a bağlatıyorsunuz :
ACELE YAZMIŞSIN EVLAT DÜŞÜN DE YAZ."İşyerim veya ikametgahım dışında bir yerde" bir süre yaşayacağım. CEP TELEFONUM cebimde. Gittiğim yerde İnternet'e bağlanmam için Telefon hattını şart koşmuyorlar mı?Örneğin;Orada üç ay kalacaksam,geri kalan 9 ayda sabit ücret ödemeyecek miyim?
Olay bu ve buna benzer durumları kapsar.

karaseymen
17-12-2008, 10:04   |  #31  
karaseymen avatarı
Yıllanmış Üye
135 mesaj

SANA DA AYNEN KATILIYORUM.

Brex
DEli para yatırdım şu telefona kullanmıyorum ama deli para ödüyorum ne iştir anlamdım.Ben ilk baştan beir istiyorum telekom bundan parayı kırdı .Valla öle bişey yapmasalardı ben başka servis sağlayıcıya geçicektim.Şimdi sırada özgürlükle eş anlmalı anılan interneti bu kotalı olayından kurtarmada.Kota da neymiş.Kaldırılmalı.30 ytl kalsa bile kotalı olmamalı.Kotaya hayır.Msn de karşı tafaın kamerasını bile açamıyorum.kota doluyor habire bu nebiçim intenret.
tivac
18-12-2008, 18:00   |  #32  
Taze Üye
1 mesaj

iyi olmuş yalnız anlamadığım başka birşey var yer değiştiren kullanıcılar için yeniden ücret talep edilecekmi.