City of Steam'e Nasıl Üye OlunurOynanır?resimli

bohemianz
02-06-2015, 12:10   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
22 mesaj

Herkese selamlar 

Yeni başlayanlar için küçük bir rehber hazırladım onu paylaşmak istiyorum:

Öncelikle oyunun sitesine girdikten sonra buraya tıklayıp ister mail ile isterseniz de Facebook ile giriş yaparak kayıt olabilirsiniz.

Üye olduktan sonra mail'inize gelen onay link'ine tıklayın ve üyeliğinizi tamamlayın.

Üye olduktan sonra giriş yapın ve oyunu oynamaya başlayın.

OYUN HAKKINDA:

Oyuna başladığımızda karakter seçme ekranından kendi oyun zevkimize göre seçeceğimiz bir karakter ile başlıyoruz. 

Oyun bizi yönlendirmeye başlayacak ve yavaş yavaş bize verilen görevleri yerine getirmeye çalışacağız.

Oyunun en güzel yanlarından biri de görevdeyken otomatik dövüş seçeneğinin olması. Bu sayede bir yandan görev yaparken diğer yandan Chat kısmında arkadaşlarımızla konuşabilir maillerimizi kontrol edebiliriz. 

Bir diğer nokta ise oyunun grafikleri. Harikulade grafiklere sahip oyunun Türkçe olmasının yanı sıra kullandığımız silahların ve canavarların çıkartmış olduğu sesin kaybolmaması ve tam zamanlı gelmesi de bunun en güzel örneklerinden biri. 

Oyun bize birçok evren sunuyor ve çeşitli hem basit hem de hayli zor görevler sunuyor. 

City of Steam'in bir diğer olumlu tarafı ise görev yaparken bir yerden bir yere giderken motosiklet kullanıyor oluşumuz ve gideceğimiz yere daha kolay ve hızlı gitmemiz. 

Yine görev yaparken canavarları keserken yanımızda evcil bir hayvanımız ve bize yardımcı olan bir karakter de bulunuyor. Kullandığımız karaktere göre değişen bu yardımcı karakterin de bir seviyesi var ve yükseltilebiliyor. 

UNITY WEB Player YÜKLÜYORUM FAKAT OYUNA GİREMİYORUM SORUNU:

Bu sorunu çözmenin iki yolu var:

Birincisi; Unity Web Player'ı yükledikten sonra sayfayı yeniliyoruz.

Taracıyımızın sağ üst köşesinde "Unity Web Player Eklentisine İzin Ver" kısmını seçip sayfayı yeniden yüklüyoruz. 

İkincisi: Kullandığımız tarayıcıyı değiştirip tekrar deniyoruz.

Herhangi bir sorun olduğunda yine bu konu altına yazabilirsiniz. 

İyi oyunlar :)