ckeditör-asp.net

ferokan
02-02-2013, 00:16   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

arkadaşlar ben ckeditör ile makale sisteminde konu açıyorum.ve ckeditörde yazdıgım verileri veritabanına kaydediyorum.geri çekerkende bir divin arasına koyuyorum.örnek <div id="editörcikti">
çektigimveriler</div> bunun gibi fakat divin içine çektigimde kaymalar oluyor yazılar divin dışına taşıyor. Bu sorun için ne önerirsiniz..

.html bolumu burası.

<asp:TextBox ID="txtBaslik" runat="server" Width="500px"></asp:TextBox>

<CKEditor:CKEditorControl ID="txtKonu" runat="server" Width="680px"></CKEditor:CKEditorControl>

<asp:Button ID="btnKaydet" runat="server" 

Text="Kaydet" style="width: 77px" />

<asp:Label ID="lblDurum" runat="server" Text="Durum"></asp:Label>

<div id="repa"><asp:Repeater Id="rptMakale" runat="server" DataSourceID="ObjectDataSource1">

<ItemTemplate> 

<div id="bas"><%#Eval("Baslik") %></div> veritabanından çektigim veri burası yani ckeditörle açtıgım konu

<div id="kon"><%#Eval("Konu") %></div> veritabanından çektigim veri burası yani ckeditörle açtıgım konu

</ItemTemplate>    

</asp:Repeater> </div>

<div style="clear:both;"></div>

.css bolumu.

#repa{width:680px;  text-align:left;float:left; margin-right:10px; margin-bottom:10px; border:1px solid #00C; padding:5px 5px 5px 5px;}

#bas{width:670px; margin:0 0 5px 0;  text-align:left;float:left; border:1px solid #00C; padding:3px 3px 3px 3px;}

#kon{width:670px; margin:0 0 5px 0;  text-align:left;float:left; border:1px solid #00C; padding:3px 3px 3px 3px;}

ayrıca ckeditörün pikselinide vereyim:wdith:680px,height:200px