Çok Acil lütfen bakın hacklendim

hirA24
11-08-2018, 02:00   |  #1  
hirA24 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
13 mesaj

ben herzamanki gibi dc den arkadaşlarımla konuşarak oyun oynarım dün bir arkadaşım pubg mobile emulator unu indirmesi ve oynamamız istedi indirdim emulator de kendi üretici tarafından çıkarılan neyse bide bi yararı olur diye razer game booster var onu indirdim gine razerin kendi sitesinden bu sabah loldeydim arkadan da dc de müzik dinliyorum sonra google translate sesiyle///bisey dedi tam duyan adım bu telaslandim el bitti dedim bizimkilere siz mi yaptınız diye yok dediler şimdi gine lol dedim seri maçın arkan gine şu sesi duydum ve dediki///sytemhacked o an direk pc yi kapattım seste gitti ondan önce dc ye baktım sadece botla ben vardım lütfen cevap yazın korkuyorum

excel_mustafa
11-08-2018, 15:51   |  #2  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,442 mesaj

temiz bi pc de kaspersky rescue disk iso indirip cd ye isoburner ile yaz. pc yi bu cd den başlatıp full tara.

White-Fox
11-08-2018, 15:54   |  #3  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj

Öncelikle interneti kapattığında her hangi bir sorunla karşılaşmazsın.

1-İnternet Kapalı vaziyette tüm bilgisayarı tarat

Muhtemelen hacklenmiş falanda değilsin için rahat olsun.Teknik bir detay verelim senin bilgisayarına uzaktan erişen bir kişi varsa bu şu demek evet o kişi senin bilgisayarına erişebiliyor ve evet seni büyük bir zahmetten kurtararak senide onun bilgisayarına erişebilir kılıyor.

Komut satırından iletişim halinde olunan ip adreslerini kontrol ederek içini rahatlatabilirsin.

Ve ne olur ne olmaz oyunun client kısmını tekrar kurmanı öneriyorum.

hirA24
11-08-2018, 17:29   |  #4  
OP Taze Üye
13 mesaj

Öneriniz için teşekkür ederim bir kontrol edicem

hirA24
11-08-2018, 18:54   |  #5  
OP Taze Üye
13 mesaj

Nasıl bakılacak kodu bilmiyorum biliyorsanız yazarmisiniz