Çok Etkili Bir Virüs Yardım Ederseniz Sevinirim.

berkay1962
20-03-2014, 16:55   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Arkadaşlar geçen Çarşamba günü bilgisayarı açtım.Link girme yerine www.facebook.com yazdım sonra "WARNING! Your Flash Player may be out of date. Please update to continue" diye bir hata verdi Youtube' ye girdiğimdede aynısı sonra içimden bilgisayara kesin virüs bulaşmışdır diye Anti virüs programı indireyim dedim. ilk başta Avast Premium indirdim klavye,adaptör(kablosuz ağ bağdaştırıcısı) çalışmıyordu silince klavye ve adaptör çalıştı. Sonra norton 360 indirdim. Norton360 açılmıyordu. Kaspersky indirdim bu seferde yüklemedi bilgisayarınıza virüs bulaşmıştır diye Kaspersky Virus Removel programını verdi indirdim güvenli modda çalıştırın dedi. bende yaptım sonra 98 tane virüs buldu hepsini sildim bilgisayara geçtim gene aynı. En sonunda bilgisayara format atıyım dedim attırmıyo. Napmam gerekiyo lütfen söyleyin bu virüs çok etkili bilgisayarıda kastırıyor

blackwhite
20-03-2014, 17:11   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 2
80 mesaj

Boyle durumlarda Windows ortamında değil. DOS ortamında virüsü temizlemeye çalışacaksın. Yada Kaspersky,  Trend Micro yada diper antivirüslerin RESCUE DISK leri var. Onları indirip dos ortamında taratıp bulaşan tehtit varsa temizleyeceksin. Bu daha etkişi olur.

www.bursateknikpc.com

UNBAHTIBIL
21-03-2014, 18:08   |  #3  
UNBAHTIBIL avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 2
35 mesaj

Ben de 2 sene önce hackerlık geyiği ayağına bir sürü program indirmiştim bilgisayara. Sonra PC yavaşlamaya falan başladı. Girdiğim klasörlerde bir virüs çok hızlı bir şekilde yeni klasör açıp kendini kopyalıyordu. AVG free kullanıyordum ama onunla sorunu çözemedim. Gittim AVG İnternet Security 2012'i kurdum, ardından internetten key bularak premium oldum ve tarattım. Tüm virüslerin kökünü kazımıştı sağolsun program...

AVG İnternet Security 2014, tavsiyemdir.

Ertugrul53
21-03-2014, 18:56   |  #4  
Ertugrul53 avatarı
Üye
Teşekkür Sayısı: 1
82 mesaj

Hiç olmadı usbye windows kur biosdan format at.En etkili çözüm :)