Çok Teşekkürler, CHİP

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
jaina
07-04-2005, 21:26   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,406 mesaj

Herkese çok Selamlar.

Bu konuyu açmamdaki sebep, CHİP e çok teşekkür etmek istememdir.Onay
Ben chip forumlarını yaklaşık 6-7 aydır takip ediyorum, ve de diğer forumlardan daha fazla zamanımı burada harcıyorum.
Beni donanim bölümünden bir çok kişi görmüştür, elimden geldiğince Donanim bölümünde yardım etmeye çalışıyordum.

Bu zamana kadar bir çok kişi bu Forumu bırakmış olmasına rağmen, ben bırakamamıştım. Ve şimdi bundan dolayi çok memnunum. Bu forumu bırakan bir çok kişi, Moderatörlerin yetersiz ve ilgisizliğinden yakınıyordu. Bende bunlara katılıyordum, CHİP FORUMlarını sadece kağıtta görünen, çok önem verilmeyen bir yer olarak görüyordum.
Ki ayrılanlarda bu düşünceyi güçlendirmişti, çünkü bir çok iyi üye kaybettik.

Ancak bugün 2-3 saat önce Chipin bu ayki sayısını aldım ve buradan
Mahmut KARSLIĞLU'na  çok teşekkürlerimi sunuyorum. Forumlar hakkındaki durumu ve chipin hangi pozisyonda olduğunu kendi köşesinde yazmış. Bu dahi en azından söylediklerimizin duvara gitmediğini gösteriyor...Göz kırpma

Çok içten dilekler sunuyorum ancak bir konuda birşeyler eklemek istiyorum.
Chip editörlerinin ÇOK ender mesaj attıklarını söylemek istiyorum. Eğer yeterli kadronuz ve zamanınız yoksa birşey diyemem, ancak bu zamana kadar 2-3 tane gördüm desem yeridir. Bunlardanda bir tek geçen gün okudğum Chipin bu ayki sayısında 9550 hakkındaki incelemeyi bir arkadaşa tavsye eden bir yazı idi, tek bir cümle.

Bizde bu forumlarda elimizden geldiğince zaman ayırmaya çalışyoruz. Ancak sizinde belirttiğiniz gibi yazmak okumaktan zor. Buraya hergün 1 saatimi ayırmamam rağmen, donanim bölümünde cevap verebileceğim herkese zar zor zaman yetiyor. Birde ikinci, 3. foruma giriyorsaniz günde 2 saat forumlara ayırmak zorundasiniz. BU zaman zarfı içinde gözlerinizde yoruluyor.

Ancak herşeye rağmen, size teşekkür etmek istedim.
Çalışmalarınızı devamını dilerim.