Cooler Master Masterkeys Lite L Combo Klavye Set

konun
14-04-2017, 17:52   |  #1  
konun avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

İnceleme:

https://www.youtube.com/watch?v=YlDaaYFXy34

Detaylar:

[url=Merhaba arkadaşlar bugün cooler master masterkeys lite l combo mekanik hisli klavye+mouse setini inceleyeceğiz amatör kısımlar ve hatalarım için şimdiden kusura bakmayın ilk defa video çekiyorum o kadar olacak haliyle :D video da belirtmediğim kısımları burada açıklayayım: klavyemiz suya karşı dayanaklı su geçirmez yapıda başka bir arkadaş bu ürünü alıp testini yapmış ben kıyamadığım için yapamadım elimden geldiği kadar tüm özelliklerini göstermeye çalıştım hem mouse hem klavyenin sizinle birlikte ilk defa inceleyip gördüğüm için özelliklerin nasıl ayarlandığını çözmek biraz vaktimi alacak ürünü alacak arkadaşlara sonuna kadar tavsiye ediyorum cooler masterın yıllarca kasalarını kullandım klavye ve mouse setinde de gerçekten iyi iş çıkartmışlar klavyenin diğer güzel bir özelliği parmaklarınız bastığınız tuştan farklı bir tuşa atladığınız zaman yanıltmıyor örneğin w tuşundan sonra s tuşuna basmak istediniz parmağınız direkt gidiyor o tuşa dizaynı çok güzel olmuş aydınlatmasına zaten diyecek lafım yok ürünün 2 yıl garantisi var tuşlara basit dediğim kısımda asıl söylemek istediğim malzeme kalitesi anlamında değil tuşlar çok narin çok hafif anlamındaydı yanlış anlaşılmasın tuşun üzerine hafif bastığınız zaman bile algılıyor sormak istediğiniz sorular olursa yazabilirsiniz yorumlarınızı bekliyorum şu anda en uygun fiyat itopya.com da itopya.com cooler master yetkili bayi satıcısıdır bilginiz olsun güvenilirlik açısından kesinlikle şüpheniz olmasın ilgi alaka gerçekten harikuladeydi sürekli ürünüm hakkında bilgi alabildim geri dönüşler yapıldı ve ürünümün nerede olduğu bilgisi saat saat mail olarak geldi ve ürün 1 gün geçmeden bana ulaştı izleyen herkese şimdiden teşekkürler abone olursanız sevinirim  ürünün linki:  <a href=]https://www.itopya.com/Cooler-Master-...[/url]">Merhaba arkadaşlar bugün cooler master masterkeys lite l combo mekanik hisli klavye+mouse setini inceleyeceğiz amatör kısımlar ve hatalarım için şimdiden kusura bakmayın ilk defa video çekiyorum o kadar olacak haliyle :D video da belirtmediğim kısımları burada açıklayayım: klavyemiz suya karşı dayanaklı su geçirmez yapıda başka bir arkadaş bu ürünü alıp testini yapmış ben kıyamadığım için yapamadım elimden geldiği kadar tüm özelliklerini göstermeye çalıştım hem mouse hem klavyenin sizinle birlikte ilk defa inceleyip gördüğüm için özelliklerin nasıl ayarlandığını çözmek biraz vaktimi alacak ürünü alacak arkadaşlara sonuna kadar tavsiye ediyorum cooler masterın yıllarca kasalarını kullandım klavye ve mouse setinde de gerçekten iyi iş çıkartmışlar klavyenin diğer güzel bir özelliği parmaklarınız bastığınız tuştan farklı bir tuşa atladığınız zaman yanıltmıyor örneğin w tuşundan sonra s tuşuna basmak istediniz parmağınız direkt gidiyor o tuşa dizaynı çok güzel olmuş aydınlatmasına zaten diyecek lafım yok ürünün 2 yıl garantisi var tuşlara basit dediğim kısımda asıl söylemek istediğim malzeme kalitesi anlamında değil tuşlar çok narin çok hafif anlamındaydı yanlış anlaşılmasın tuşun üzerine hafif bastığınız zaman bile algılıyor sormak istediğiniz sorular olursa yazabilirsiniz yorumlarınızı bekliyorum şu anda en uygun fiyat itopya.com da itopya.com cooler master yetkili bayi satıcısıdır bilginiz olsun güvenilirlik açısından kesinlikle şüpheniz olmasın ilgi alaka gerçekten harikuladeydi sürekli ürünüm hakkında bilgi alabildim geri dönüşler yapıldı ve ürünümün nerede olduğu bilgisi saat saat mail olarak geldi ve ürün 1 gün geçmeden bana ulaştı izleyen herkese şimdiden teşekkürler abone olursanız sevinirim  ürünün linki:  https://www.itopya.com/Cooler-Master-...