CorelDRAW 11 Kaydetme Hatası Sorunu...

alakentm
20-05-2006, 20:32   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Merhaba.
    Ben CorelDRAW 11 de bir Matematik kitabı yazmaktayım. 80. sayfaya kadar da yazdım. Fakat sekseninci sayfayı kaydederken biraz acele ettim galiba şimdi Corel dosyayı açmıyor. Windows ise bir hata ile karşılaşıldı diyor.

Sanıyorum kaydetme hatasına bağlı bir durum ama dosya benim için çok önemli kurtarmamın bir yolu var mı ?
    Teşekkür ederim..

Son Düzenleme: alakentm ~ 21 Mayıs 2006 12:25
cuneytsahin
21-05-2006, 00:52   |  #2  
Yeni Üye
49 mesaj

işin zor, programın bir üst versiyonuyla açmayı dene diycem ama corel 11 diyosun. başka bir bilgisayarda dene belki bir umut... ama her ihtimale karşı zamanın kısıtlıysa sayfaları yavaş yavaş yapmaya başla bence umutsuz görünüyo...

alakentm
21-05-2006, 09:28   |  #3  
OP Taze Üye
4 mesaj

Sayın Cüneyt ŞAHİN Bey, ilginize teşekkür ederim. Yalnız bu dosyayı kurtaram lazım. Biraz ümidim kırılır gibi oldu ama yazdığım kitap geometri kitabı ve o kadar kolay yazılmıyor. Bunun çözümünü bilen bir arkadaşımız umarım çıkar...

maestromik
24-05-2006, 23:15   |  #4  
Taze Üye
2 mesaj

sayın kardesim,
corelde saklarken backup acıksa onu mutlaka belgerime bir yere backup dosyası atmıstır. eger dosya adı turkce karekterler iceriyorsa dos ortamında dosyanın adını degistir. daha baska dosyayı bir ust versiyonda acmagı degil import etmeyi dene, ve bir de bana mail atabilirsen onu sana yardımcı olurum. sağlıcana kalınız..