counter strike ı internetten oynama sorunu

westanil
10-03-2007, 18:54   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
29 mesaj

arkadaşlar ben counter ı çok seviyorum vista kullanıyorum counterı yükledim oyunu açıyor fakat cheating death i indirip counter ı tıkladıktan sonra programa izin wermiyor vista we kapatıyor yardımcı olabilirmisiniz pls[V]

westanil
11-03-2007, 17:18   |  #2  
OP Yeni Üye
29 mesaj

teşekkürler ben onu xp ye çevirdim oyunu açıyor artık cd ile ancak girdiğimde oyundan atıyor ama adminler cd ile neden bloke etsinlerki herkes onunla giriyo o dediğin türkçe karşılığını bilmediğin şeyi bulamadım ama uyumluluk yazan şey olabilir bide  cd olmadan girilen siteler warmış 2 tanesini buldum diğerlerini bulmaya çalışıyorum

lazziya
16-03-2007, 18:34   |  #3  
Taze Üye
3 mesaj
exocetus
Merhaba westanil,

bak bir de sunu unuttum.
Cheating Death´in manasini biliyorsundur degilmi? Yani server üzerinden digerlerine karsi avantajin var.
Bak sen servere bagladigin zaman, bu server admini Cheating death kullandigini farkederse seni iptal/bloke edebilir...
Her yeni sürümde server adminileri karsi yöntem almaya calisoyorlar.......

Umarim yardimci olmusumdur...

Cheating death avantaj sağlamıyor oyunda şifre yazılmasını önlüyor.Bu program olmazsada serverlar seni atıyor.

lazziya
16-03-2007, 18:35   |  #4  
Taze Üye
3 mesaj

bende de counter ile Cheating death aynı anda çalışmıyor.Cs hata veriyor.Bİr türlü de yapamadım yapan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim.