cpu &100

koyboy89
20-07-2011, 13:56   |  #1  
koyboy89 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
270 mesaj

merhaba arkadaş ben win7 kurduyorum ama kurma biter  bitmez cpu %100 gösteriyor virüs yok sonra dedim belki benim bilgisayar kaldırmıyor ve test yaptım sonuç aşşagıda not şuan pc de xp kurulu

Windows 7 Yükseltme Danışmanı Raporu
Bilgisayar Adı: 
İşletim Sistemi: Windows XP Professional
CPU: Intel(R) Celeron(R) CPU 2.40GHz
Bellek: 3,0 GB

Sistem Ayrıntılar
 Özel yükleme gerekiyor 32 bit Windows 7 için özel yükleme gerçekleştirmeniz ve sonra programlarınızı yeniden yüklemeniz gerekiyor. İşleme başlamadan önce dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun.
Windows 7'yi Windows XP çalıştıran bir bilgisayara yüklemeyle ilgili önemli bilgileri almak için çevrimiçi olun 
 Outlook Express Bu program artık Windows 7'de bulunmuyor. Windows 7 için benzer programları başka yazılım üreticilerinden alabilirsiniz.
Daha fazla bilgi için Microsoft web sitesine gidin
 Windows Aero desteği Grafik bağdaştırıcınız Windows Aero kullanıcı arabirimini destekliyor.
Windows Aero hakkında daha fazla bilgi için çevrimiçi olun
 CPU hızı: 2,4 GHz CPU'nuz en düşük gereksinim olan 1 GHz'i karşılıyor.
 3,0 GB RAM Bilgisayarınız en düşük gereksinim olan 1 GB'ı karşılıyor. 
 C: sürücüsünde 46,7 GB boş alan var Sabit diskiniz 32 bit Windows 7 için en düşük 16 GB boş alan gereksinimini karşılıyor. 

Aygıtlar Durum Ayrıntılar
 USB Video Aygıtı
Microsoft Uyumlu Bu aygıt Windows 7 ile uyumlu.
 USB Yazdırma Desteği
Microsoft Uyumlu Bu aygıt Windows 7 ile uyumlu.

Programlar Durum Ayrıntılar
 Nero 6 Ultra Edition Bilinen sorunlar Bu programı Windows 7'de çalıştırmayla ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz. 
 GOM Player
version 2.1.28.5039
Gretech Corporation  Bu program Microsoft'un Windows 7 ile Uyumlu logosunu taşımaya hak kazanmıştır.
Windows 7 ile Uyumlu logosuyla ilgili daha çok bilgi
 Microsoft .NET Framework 3.5
version 3.5
Microsoft Corporation Uyumlu Bu program Windows 7 ile uyumlu.
 Microsoft Office Professional Edition 2003
version 11.0.5614.0
 Microsoft Virtual PC 2007 SP1
version 6.0.192.0
 Spybot - Search & Destroy
version 1.6.2
Safer Networking Limited Uyumlu Bu program Windows 7 ile uyumlu.
 Windows Internet Explorer 8
version 20090308.140743

Windows XP Mode, ek sistem gereksinimleri olan Windows 7 Professional ve Windows 7 Ultimate sürümlerinde bulunan isteğe bağlı bir özelliktir.
Daha fazla bilgi için Windows XP Mode web sitesini ziyaret edin
Gereksinim Ayrıntılar
 Sanallaştırma teknolojisi desteklenmiyor Bilgisayarınız donanım yardımlı sanallaştırma teknolojisini desteklemiyor.
 3,0 GB RAM Bilgisayarınızın belleği 32 bit Windows 7 üzerinde Windows XP Mode'u çalıştırmaya yönelik 2 GB gereksinimini karşılıyor.
 Ek 15 GB boş alan Bilgisayarınız Windows XP Mode'u yüklemek ve çalıştırmak çalıştırmaya yönelik en az 15 GB ek alan gereksinimini karşılıyor.