Crysis 2 Aktivasyon Hatası.. Lütfen acil yardımm

Sebahattin Dündar
01-05-2011, 18:03   |  #1  
Sebahattin Dündar avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
203 mesaj

Selam arkadaşlar elimde Crysis 2 orjinal var ama bitürlü oynayamadım daha önce girdim açılıyodu ama şimdi olmuyor yani şöyle anlatayım oyunu tekrar kurdum ea downloader manager de kuruldu haliyle manager kendini güncelledi daha sonra üyeliğimi açtım my games den oyuna girmek istiyorum ama crysis aktif etme penceresi geliyor seriali giriyorum aktif başarılı diyor sonra açmıyor oyunu tekrar girmek istediğimde hep aynı şeyi yapıyor bilgisayara format attığım için tekrar yüklemek zorunda kaldım bunu nasıl giderebilirim ne yapmam gerekir ?

Böyle bir hata çıkıyor karşıma. Sanırım limit doldu gibi bişey diyor ne yapmam gerek arkadaşlar? Daha önce sitesinde görmüştüm işte şu kadar limitli istediğin bilgisayara limit koyuyorsun gibi bişey ama şimdi bulamadım onu yani bunu nasıl düzeltebilirim Ea Download Manager'a üyeliğimi girdiğimde oyunu gösteriyor orda orjinal lisansım ile kayıtlı hala orda görebiliyorum oyunu.

Son Düzenleme: Sebahattin Dündar ~ 02 Mayıs 2011 15:05
batuhanatol
03-05-2011, 15:53   |  #2  
Yeni Üye
37 mesaj

kodu önceden girdiğin için olabilir. bir kod iki kere girilemiyor bildiğim kadarıyla...

patlicaq
07-10-2011, 21:58   |  #3  
Taze Üye
11 mesaj

ayni sorun bendede var :( bilen yok galiba yenide konu açmıştım

06ahmetruhi
17-10-2011, 23:17   |  #4  
Taze Üye
5 mesaj

Crack ı düzgün yap mamışın ser no istiosa werim:CNF1106RH2

ertu55
29-10-2011, 00:31   |  #5  
Taze Üye
5 mesaj
Alıntı: 06ahmetruhi  
Crack ı düzgün yap mamışın ser no istiosa werim:
dostum ne crack ı iyimisin adam orjinal yazmış görmüyomusun bende de olmuştu bi ara iyi ingilizce bilen biriyle beraber ea games teki yardımlara bakman lazım ben öyle çözdüm