crysis 2 bölüm gecme

gazzogel
21-05-2011, 22:11   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
13 mesaj

Oyunun sonuna doğru bir binanın tepesine çıkıyoruz asansörle içeri giriyoruz emir geliyor uzay aracını işaretle sonra  uzay aracını işaretliyoruz ondan sonra aşagı in ve takımla buluş emri geliyor. Aşagı nasıl iniyoruz bilen varmı asansöre geri dönüyom ama inmiyor bilen varmı bu bölümü gecemeyi bilen.

Alparslananadolu
22-05-2011, 09:50   |  #2  
Alparslananadolu avatarı
Yıllanmış Üye
642 mesaj

Boşuna asansör beklemeyin. Gelmeyecek. O binanın çatısından kurtulmanın tek yolu diğer binaların çatısına atlamaktır. Zırh moduna geçip çatıdan çatıya atlayın. Atlamadan önce uygun binaları seçin. Mesela, size daha yakın ve bir kat daha alçak binaları tercih edin. Atlaya atlaya sonunda zemine varacaksınız. Ama ilk binadan atlarken etrafınızda birkaç tane uzaylı amca olacak. Onlara yem olmayın..

cxm
31-05-2011, 02:47   |  #3  
Taze Üye
2 mesaj

helikopter geliyo onu düşür ..

Erşah
31-05-2011, 09:55   |  #4  
Erşah avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
2,183 mesaj

Kardeş biliyorum baya bi süre geçmiş ama hala geçemediysen sana söyleyeyim.Tepeden gelen askerleri falan öldür.Helikopteri indir.Sağda solda bazukalarla vuracaksın.Biraz çatışman lazım.Yoksa geçemezsin.Asansörü boşuna bekleme.Gelmeyecek.Helikopteri vurduğunda senin bulunduğun binaya çarpacak.Binaya delik açacak.Sende aşağıya o delikten ineceksin.

gazzogel
05-06-2011, 19:32   |  #5  
OP Taze Üye
13 mesaj

teşekürller arkadaşlar kusura bakmayın bayadır giremiyorum size cevap veremedim bölümüde gectim