crysis 2 save etme ve güç modu sorunu?

dervipasa
02-04-2011, 18:27   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
650 mesaj

merhaba arkadaşlar
crysis 2 oynayıp bilenlere 2 sorum var
1. önceki oyunlarda crysis ve warhead da istedigimiz zaman save yapıyorduk şimdi yapamıyorum nerde nasıl yapacagım bilen varmı oyun orjinal sistem orjinal yoksa bu oyunda save sadece bölüm sonlarında yada belli mesfaeye gelince mi oluyor?
2. güç moduna sadece zıplarken geçiyor ve zıplama bitnce güç moduda bitiyor buda binalardan düşüşte ölmeme sebep oluyor güç modu nasıl sürekli halde olur
tşk iyi oyunlar

Zaym1n
02-04-2011, 19:09   |  #2  
Yıllanmış Üye
495 mesaj

ben crysis 2 yi geçen cuma gecesi bitirdim orjinal aldım şimdi güç modu zıplamayla birleşik yani eskisi gibi ayrı ayrı seçemiyosun q ya basınca zırh e ye basınca gizlilik moduna geçiyo tek başına güç modu yok bildiğim kadarıyla ve tuş takımınada bakdım yoktu save problemi olarakda her istediğin yerde olmuyo belirli save noktaları var genelde oynadığın bölümün sonralarına doğru yada ortasında otomatik kayıt ediyo tekrar oyuna girdiğinde oyunu sürdür e basarak devam ediyosun otomatik save var yani

canuzun
02-04-2011, 19:10   |  #3  
Yıllanmış Üye
175 mesaj

1-oyundayken save yapamıyorsun kayıt noktasına gelince kayıt yapıyorsun

2-bende güç modunu sürekli açık tutmayı arıyorum çnkü crysis-crysis warhead da güç modunda ateş etme vardı bunda yok kötü olmuş bu

dervipasa
02-04-2011, 19:26   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
650 mesaj

evet herkes aynı desenize adam gibi bir oyun vardı onun da içine edildi demekki aldıgım ilk ve son orjinal oyun oldun crysis hatta korsanını destekliyorum artıkkk

Zaym1n
03-04-2011, 00:57   |  #5  
Yıllanmış Üye
495 mesaj
Alıntı: dervipasa  
evet herkes aynı desenize adam gibi bir oyun vardı onun da içine edildi demekki aldıgım ilk ve son orjinal oyun oldun crysis hatta korsanını destekliyorum artı
biz bu düşünceyle oyunları korsan oynamaya devam edersek Türkçe oyunları zor görürüz :) ayrıca her oynadığın korsan yada orjinal fark etmez her özelliğini bayılarakmı oynuyosun sonuçta bi şeyini sevmiyceksin ama orjinal aldığın için daha iyi bir oyun yada tüm isteklerini karşılıycak bir oyun beklemek normal değil ayrıca koskoca oyunu 1-2 özelliği için kötülemek doğru değil mükemmel ötesi bi oyun yapmakda zaten mümkün değil her orjinal alanı mutlu etmekde mümkün değil sana karşı bişey yazmıyorum sadece düşüncemi paylaştım :)

muhammedguler
03-04-2011, 14:33   |  #6  
muhammedguler avatarı
Yıllanmış Üye
539 mesaj

kayıt tuşu f5
 zırh modundada düşmedeki hasar emiliyo düşerken Q ya bas
bende crysis ile ilgili bişi sorcam tren istasyonunun korumamız gereken bölümü nası geciyoz büyük bi canavar var ve elime ne gectiyse attım ama ölmüyo şerefsiz

rapboy97
03-04-2011, 14:57   |  #7  
rapboy97 avatarı
Yıllanmış Üye
115 mesaj
Alıntı: muhammedguler  
kayıt tuşu f5
 zırh modundada düşmedeki hasar emiliyo düşerken Q ya bas
bende crysis ile ilgili bişi sorcam tren istasyonunun korumamız gereken bölümü nası geciyoz büyük bi canavar var ve elime ne gectiyse attım ama ölmüyo ş
Tam hatırlamıyorum ama düşündüğüm gibi o şerefsiz sinyalciyse arkasında kırmızı bir güçnoktası var.oraya rpg ile 4 5 kez ateş etcen. sonra c4 ün varsa 2 3 tane at patlat ölüo anca böle :D bide swammer mı öle bi silah vardı onuda kullanabilirsin :D

olcatay
29-05-2011, 22:13   |  #8  
Taze Üye
2 mesaj

f5 manuel kayıt yok yapmıyor istediğin yerde kayıt edemeyince aldığın yol sonu da olsa öldüğünde başa atıyor çok sinir bozucu manuel f5 le kayıt da hakladığın düşmanla tekrar karşılaşmıyordun Q tuşuna tamda atlama esnasında basarsan yere çarpış esnasında hasarı azaltıyor atlamadan açarsan ölüyorsun