Crysis 2'ye ultra upgrade

Beqora
01-07-2011, 18:40   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
31 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Haz 2011

 

2011’in en başarılı FPS oyunlarından Crysis 2 yenileniyor. EA ve Crytek tarafından sunulan Crysis 2 Ultra Upgrade, PC oyuncularına DirectX 11 desteğini getiriyor.
PC’deki Crysis 2 oyun deneyimini geliştirecek olan Crysis 2 Ultra Upgrade, mozaikleme, su görüntüsü geliştirmeleri, yüksek kaliteli HDR hareket bulanıklığı ve diğer bir çok özel efektin de aralarında bulunduğu özelliklerin yanı sıra, yüksek çözünürlüklü doku paketi sayesinde üst kalitede görseller de sunuyor. Crysis 2 Ultra Upgrade, oyuncular PC’lerinde Crysis 2 ile bağlandıklarında otomatik kurulum yoluyla indirebilecek.
Ayrıca PC oyuncuları Çarşamba gününden itibaren http://mycrysis.com adresinden ücretsiz olarak indirilebilecek HaritaEditörü Paketi sayesinde kendi haritalarını tasarlayabilecekler ve epik savaş alanları yaratabilecekler.
Crysis 2 oyuncuları bir uzaylı saldırısıyla harap olmuş 2023 yılının New York’una götürüyor. Oyuncular Nanosuit 2 güçlerini kullanarak hızlı, güçlü ve ölümsüz olacaklar ve insan ırkını bu ölümcül istiladan kurtarmaya çalışacaklar. Crysis 2, dünyanın dört bir yanındaki eleştirmenlerden 25’in üzerinde ödül kazanmış, aralarında Associated Press’ten “4 üzerinden 4 yıldız”ın da bulunduğu, 90 ve üzeri 50’den fazla not almıştır.
Crysis 2 hakkında daha fazla bilgi ve Crysis 2 Ultra Upgrade hakkında daha detaylı bilgiler için lütfen oyunun resmi websayfası olan http://crysis.ea.com adresini veya http://mycrysis.com adresinden resmi Crysis camia sayfasını ziyaret edin. Geliştirme ekibini http://twitter.com/crysis Twitter adresinden veya http://facebook.com/crysis Facebook adresinden takip edebilirsiniz.

bertaraf_et_08
01-07-2011, 19:17   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
365 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Mar 2011

crysıs 2 forever