Crysis2 Yükleme ve Çalıştırma Sorunu

HPQ-User
09-10-2008, 18:58   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

Crysis_Warhead sormuş:
Merhaba Arkadaşlar,

Crysis Warhead ı kurmaya çalıştığımda paul.dll dosyasına virüs uyarısı vermekte Virüs programım ise Avira Antivir neyse virüs diye kabul ettik. Hatta üstüne antivirüsüde kapattım kurulum başarı ile gerçekleşti bu sefer masa üstünde oluşan crysis i çalıştırmak için kısayoluna tıkladığımda oyun açılacakmış gibi oluyo sonra hiç birşey olmuyo bunu görev yöneticisini açarakda denedim görev yöneticisini açtım bi kenarda crysis e tıkladım görev yöneticisine geldi 2 yada 3 saniye gibi bir sürede gözüktü sonra geri kapandı. kısacası deli oldum :) oyunu kurup oynamaktan çıktı sisteme girdi :) forumlardan arattım paul.dll i değiştirdim yok banamısın demedi.

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
sapphire hd4850 512mb
pentium d 3.40 ghz
3gb ram
500 gb hdd
17" lcd monitör
windows XP pro ingilizce SP3 lü

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)

YasarS
09-10-2008, 19:04   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,238 mesaj

Öncelikle bazı virüs programları gerekli bazı dosyaları virüs olarak görür.Oyun korsansa bu hataların olması normal ayrıca korsan değilse bile yükleme hatasıda olabilir eğer avira onu virüs zannedip karantinaya almışsa onu ordan kurtarmak gerekiyor.Öneri olarak oyunu kaldırıp tekrar yüklemeden avirayı kaldırmak olacaktır virüs programını kaldırdıktan sonra kurulum yenilenmeli ve virüs programını kurmadan çalıştırmayı denemelidir.

uGuR.uK
09-10-2008, 20:28   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

paul.dll dosyası crysis warhead'de crack yapılan dosyadır, sendekide orjinal oyun degil belli. ondan virüs uyarısı veriyor sistem, ama yinede yok orjinal bu yada ben yinede kullancam diyorsan bi zararını gormedim ben onun anti-virüs programından o dosyayı tarama dışı istisnalara kaydet ve bozulup silinmemesini sagla...

YasarS
09-10-2008, 20:42   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,238 mesaj
elazigli
paul.dll dosyası crysis warhead'de crack yapılan dosyadır, sendekide orjinal oyun degil belli. ondan virüs uyarısı veriyor sistem, ama yinede yok orjinal bu yada ben yinede kullancam diyorsan bi zararını gormedim ben onun anti-virüs programından o dosyayı tarama dışı istisnalara kaydet ve bozulup silinmemesini sagla...
Hayır paul.dll crack dosyası değil