CS:GO broken fang yeni hesap

yoldas07
22-04-2021, 22:56   |  #1  
yoldas07 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

https://hizliresim.com/hvlw4q

resimi tam düzgün yükleyemedim :( 

Merhaba arkadaşlar , uzun zamandır CS GO oynamıyorum eski hesabı da yeğenime vermiştim. broken fang operasyonu için yeni hesap açtım görevleri yapmaya başladım. Resimde yazılanların çoğu yapılmamış. Hesaba steam guardı dün kurdum. acaba görevleri boşuna mı yapıyorum diye endişeliyim. Görevler bittikten sonra operasyon bileti alırsam resimde yazılan şartlara uymamasına rağmen operasyon bileti alıp hemen kullanabilir miyim ? broken fang pazarından alışveriş yapabilir miyim ?

diğer bir soru operasyon bileti steam da 123 TL ye satılıyor , kredi kartı ile alınca 3-4 TL de dolar-TL çevirisinden masraf gidecek bana maliyeti herhalde 126-127 TL olur , operasyon bileti alıp kullanamazsam ve görevleri yapmak için harcadığım zamana çok üzülürüm. Konu hakkında bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun.

diğer bir soru eğer operasyon biletini hemen kullanabiliyorsam Bynogame de operasyon bileti 110 TL ye satılıyor hızlı teslimat ile . Bynogame den bilet alıp hemen kullanabilir miyim ? yoksa 7 günlük takas banı süresinin bitmesini mi beklemek zorundayım ?

sanırım kasa açma anahtarları gibi bir şeye benziyor. Kasa anahtarlarında durum nasıldır ? hesap üsteki resimde yazılan şartları karşılamıyorsa bile steam da kasa anahtarı alıp hemen kullanıp kasa açmaya izin veriyor mu ?

Son Düzenleme: yoldas07 ~ 22 Nisan 2021 23:04 Neden:
seto__
24-04-2021, 14:48   |  #2  
seto__ avatarı
Yönetici
Teşekkür Sayısı: 41
868 mesaj

Hesabın yeni ve CS:GO'dan başka hiçbir oyun yok değil mi? Önce Steam hesbaında bir şeyler satın alman gerekiyor yanlış okumadıysam.

Diğer soruna gelince de ben 7 gün bekle, riske atma derim. Daha iyi bilgisi olan bir arkadaş da yanıtlarsa güzel olur.

Nevermindg
10-05-2021, 23:04   |  #3  
Nevermindg avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 5
29 mesaj

Dostum hesabın Steam'in bot hesapları önlemek için koyduğu 5 dolar sınırına takılmış, hesabına 5 dolarlık bir harcama yaparsan o sıkıntı gider, diğer maddelerde zaten Steam guardı yeni kurduğun için klasik bekleme süresi.