Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yerli Üretim GM 9 Pro

OsmanM
10-05-2019, 11:55   |  #1  
OsmanM avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 3
4 mesaj

General Mobile, yerli üretim GM 9 Pro'yu geçtiğimiz gün CB Erdoğan'a hediye etti. Özel üretim bir kaplaması olan GM 9 Pro'nun ekstradan bir değişikliği bulunmuyor. Tasarım olarak CB forsu eklenmiş ve yine CB'nin imzası bulunuyor. Yerli üretim yapan General Mobile'ın bu hamlesini gecikmiş ama doğru bir hamle olarak görüyorm. Umarız diğer modelleri de aynı şekilde üst düzey yayılma gösterir. Şirketin sahibi hediyeyi verirken güncel durumlarından bahsetmiş. Şu an için 30dan fazla ülkeye ihracat yapıldığını ve yine bu ülkelerin birçoğunda da en fazla satılan ürünlerden olduğundan bahsetmiş. Güzel bir gelişme olarak görmek faydamıza olacaktır. 

Gelelim General Mobile 9 Pro özelliklerine: en dikkat çeken özelliği uygun fiyatı. Yerli üretim olması da dikkat çeken diğer özelliği. 2 arka kamerası (12 mp ve 8 mp), ön kamerası 8 mp olarak görülüyor. 3800 mah bataryasının olması da dikkat çeken diğer bir özellik. 6.1 inç ekranı ve 64 gb belleği bulunuyor. 2.2 ghz işlemcisi de oldukça iyi.

Son Düzenleme: OsmanM ~ 10 Mayıs 2019 11:59 Neden:
OsmanM bu faydalı başlığı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
zombi
10-05-2019, 20:34   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 106
1,026 mesaj

op telefonda 64 gb depolama birimi.

hafıza, bellek ya da ram ne derseniz diyin zaten işlemcisi 64 gb lık iş yapmaz. android sisteminin şu anki limitlerinde böyle bi şey yok zaten. yazınıza bakıp da o telefonu alınca rami 8 gören kişiler bu yazınız yüzünden size dava açabilir.

Banned
12-12-2019, 15:23   |  #3  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 25
66 mesaj

vay be cumhurbaşkanımız bile bu telefondan kullanıyo :)

Banned
13-12-2019, 22:53   |  #4  
Hasan Aydoğdu avatarı
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 27
97 mesaj

yerli üretim tabi globaldede markalarımızın güçlü olması için desteklemeliyiz