D deki dosyalarım açılmıyor

iisa59
31-05-2010, 15:19   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Arkadaşlar sırf bu sorun için bu siteye üye oldum.Sorun şu; ben d yi açıyorum kendi klasörüme tıklıyorum ve hiçbir hata falan gelmeden hemen d kapanıyor.Aynı şey c de de oluyor.Dyi açıyorum, herhangi bir klasöre tıklıyorum hemen d kapanıyor ve masaüstü gözüküyor.Sorun ne anlayamadım.Ayrıca birşey daha soracağım; ben bu sorunla ilk defa geçen gün bir oyun cd si alıpta pc ye taktıığımda eset virüs gördü ve sildi.Ne olduysa sonra oldu.Ama nedeni bumu anlamadım.Şimdi eset programıda çalışmıyor.Ayrıca Çalıştır da çalışmamaya başladı??? :(( ne olduğunu anlamış değilim.Eğer pc den iyi anlayan varsa cevap yazsın lütfen.En önemli sorunum d deki klasörlerin açılmaması.Yardım bekliyorum (acil ltfn)..

mcafee23 ayrılmıştır
31-05-2010, 15:24   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
3,717 mesaj

sistem geri yükleme yapın daha sonra sistemi güncel bir antivirüs ve combofix ile taratın

iisa59
31-05-2010, 15:27   |  #3  
OP Taze Üye
3 mesaj

Aynısını düşündüm.Fakat daha önceden sistem geri yükleme noktası oluşturmadığım için ve format attıktan sonra da hiç geri yükleme yapmadığım için geri yükleme noktası yok.Yani sistemde geri yükleyemiyorum :( Anlıyacağınız çok çaresiz bir durum şuan benim için.

G00GLE
31-05-2010, 16:32   |  #4  
G00GLE avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
747 mesaj

Norman Malvare Cleaner

Bunu indirip çalıştırın. (Eğer windows 7 veya vista iste sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın.) gelen pencerede accept i tıklayın. sonra start scan ı tıklayın ve taramayı bekleyin..

iisa59
06-06-2010, 17:40   |  #5  
OP Taze Üye
3 mesaj

İndirdim.Şuan tarıyor bakalım düzelcekmi.<