D-Smart İnternet ve Televizyon kampanyası ??

Melihdeniz34
05-01-2013, 12:43   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Arkadaşlar Merhaba..

Ben D-Smart bünyesinde çalışıp bu internet + televizyon kampanyasının pazarlamasını yapıyorum. Bu başlık altında herkese kampanya hakkında gereken tüm bilgileri anlatıp, sizin sorucağınız soruları cevaplamaya çalışıcam. Bilindiği gibi Türkiye'de sınırsız internet fiyatları 2013 yılı zamlarıyla beraber minimum 63 TL ye verilmektedir. Bu yüzden D Smart piyasada bulunan bu kadar internet kampanyası arasında en gözdesidir. Alt tarafta görmüş olduğunuz fiyat listesi 2013 yılına ait güncel fiyatlardır;

Kampanya'da asıl detay şu; 4,6 veya 12 GB kotalı internet'i tercih eden müşteriler ücretsiz olarak GİRİŞ PAKET'inden faydalanır. Fakat kotalı internet dahilinde fiyat farkını kabul ederse paket yükseltme işlemi yapabilir. Sınırsız internet'i tercih eden müşteriler ücretsiz olarak MAXİ PAKET arşivinden faydalanır. Kampanya dahilinde hangi internet paketini alırsanız alın size hediye olarak D-Smart uydu alıcısı(Standart Cihaz), Akıllı Kumanda ve 4 Portlu Wireless sistemli modem gönderilir. Türksat yönüne bakan Çanak Anteniniz var ise ücretsiz şekilde kurulum sağlanır. Ekstra'dan cebinizden bir ücret çıkmayacaktır. Şimdi Alt Tarafta Giriş Paketi, Maxi Paket ve Full Paket'in kanal içeriklerini paylaşıyorum. Eğer bu kampanya ile ilgili daha detaylı görüşmek istersen 212 - 674 36 56 numaralı telefondan MELİH BEY ile görüşebilirmiyim derseniz yardımcı olabilirim. Saygılar 

GİRİŞ PAKETİ

MAXİ PAKET

FULL PAKET

Son Düzenleme: Melihdeniz34 ~ 29 Ocak 2013 11:27
goksebirsel
25-01-2013, 02:26   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 2
8 mesaj

paylaşım için teşekkürler.

goksebirsel bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 2 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
şafak89
14-02-2013, 00:13   |  #3  
şafak89 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
2,522 mesaj

bilgilendirme için teşekkürler .

şafak89 bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Altan_duzcal
01-03-2013, 03:24   |  #4  
Yeni Üye
42 mesaj

bu kampanya gayet güzel bende almayı düşünüyorum ancak buradaki kampanyada hd cihaz alınca dsmartwebtv ücretsiz bilgisayar ve cep telefondan izleye bilecek miyim bilgisi olan var mı

Melihdeniz34
07-03-2013, 15:31   |  #5  
OP Taze Üye
2 mesaj
Alıntı: Altan_duzcal  
bu kampanya gayet güzel bende almayı düşünüyorum ancak buradaki kampanyada hd cihaz alınca dsmartwebtv ücretsiz bilgisayar ve cep telefondan izleye bilecek miyim bilgisi olan var mı

HD cihaz aldığınızda web sitemizden izleyebiliyorsunuz.

Radarba
05-05-2013, 22:51   |  #6  
Taze Üye
4 mesaj

d smarttın ınternetı hıc bır yerde cekmıyor arkardaslar bende bır zamanlar d smart cagrı merkatuezınde calıstım ve cok pısman oldum nedenı ıse ınsanları kandırıyorlar sakın almayın gıdın baska bır fırmannkını alın ama d smart asla!! emın olun cok pısman olucaksınız hem turk telekomun alt yapısını kullanıyorlar hemde ınternetlerınde baglantı sureklı kopuyor 1.ayda baslatırsanız kampanyayı 1.5ylık fatura +vsvs gelıyr paranıza yazık ılla ıstıyorum ben dıyorsanız sız bılırsınız benden demesı

muratulanmurat
19-05-2013, 16:02   |  #7  
Taze Üye
2 mesaj

kesinlikle dsmart net almayin. ben kullaniyorum ve cok pismanim taahhutum biter bitmez degistirecegim. musteri hizmetleri diye birsey yok. turk telekom altyapisini kullaniyorlar ve bana kablolardan kaynakli bir sorun yasadigimda turk telekomu aramami soylediler!! saka mi bu? benim servis saglayicim sensin. nasil oluyor da bana turk telekomu arayin diyebiliyorsun??