D Sürücüsü Kayboldu Sonra Geri Geldi Yardım Lütfen

Tahaaand
18-07-2018, 01:12   |  #1  
Tahaaand avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhaba arkadaşlar.Bugün yaşadığım bir problemle alakalı çok şüpheye düştüm ve endişelendim.Bu akşam saatlerinde bilgisayarımı açtım durduk yere bütün dosyalarım ve en önemlisi D Sürücüsü yok olmuştu.Birkaç kurtarma yolu aradım fakat bulamadım ne yazık ki.Bilgisayarımda D sürücüsü yok olmuştu silinmiş gibi.Bütün programlarım ve dosyalarımda D sürücüsüne kuruludur C sürücüsünü kullanmam.Umutsuzca bilgisayarı yeniden başlattım ve aynı şekilde durduk yere D Sürücüsü ve bütün dosyalarım geri gelmişti.Sebebini hiç anlayamadım.Bilgisayarım Laptop Monster Abra A5 V.6.2.3 modelidir. 1 TB'lık SSD'si mevcuttur.Bilgili olan arkadaşlarım yardımcı olabilir mi acaba bu neden olmuştur böyle ? Açıkçası şuan herşey geri gelmesine rağmen içimde büyük bir endişe ve şüphe var.
Harddiskte bir arıza söz konusu mu ?

Eğer arıza yoksa neden böyle bir sıkıntı olur ?
Ve 4-5 Gün kullansam bir sorun yoksa daha sonradan aynı problemi tekrar yaşar mıyım ?
Servise götürmeli miyim ?Çalışmalarımı yaptığım için götürmek benim için çok büyük bir sorun ve zaman kaybı olacaktır.

Götürmem şartsa ve harddiskte bir sıkıntı varsa yenisiyle değiştirmezler değil mi ? Bir temassızlık söz konusu olabilir diye tahmin ettim ben.Eğer böyleyse aynı gün teslim ederler mi ?

Yardımcı olun lütfen.Teşekkürler.

SLMBENKİM12
18-07-2018, 02:45   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

krds virüs falan ola bilir veyada bir süreliğine sürcüyü görmemiş ola bilir