D:\ ye kurduğum bazı şeyler silinmiyor?

ALIENWARE
28-11-2008, 21:05   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
90 mesaj

Sorunu tam olarak anlatıyorum:

C dolduğu için bende artık programları tamamen boş olan D ye kurmaya başladım. Burda "Program Files 2" diye 1 klasör oluşurdum ve bunun içinde de her programın kendi klasörleri var zeten 3 program kurulu burada ve bunlarda biri de kaspersky ancak bunu kurarken direk "program Files 2" nin altına kurdum yanlışlıkla yani "program Files 2" nin içinde bir kapersky klasörü yok. şimdi "program Files 2" de ne oluşrurusam hatta boş klasör bile silinmez oldu acaba kaspersky kurulu die mi?
Şu unlock gibi programlar da hiçbir işe yaramıyor ne yapmalıyım?

Son Düzenleme: ALIENWARE ~ 02 Aralık 2008 18:53
GRS
28-11-2008, 21:48   |  #2  
Üye
83 mesaj

unlocker isimli programı dene onunla silebilirsin sanırım

ALIENWARE
28-11-2008, 22:07   |  #3  
OP Üye
90 mesaj

Ama taşımam gereken şeyler de var nasıl taşıycam taşınmıyor?

keshkesh
28-11-2008, 22:43   |  #4  
keshkesh avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
910 mesaj

unlocker ile tasımak için...

klasö yada dosyaya sağ tıkla unlocker de. sonra da açılan pencerede alttan Taşı komutunu seç  nereye taşımak istediğini seç sonra da bütün kilitleri aç butonuna tıkla bu kadar.
ama senin sorunun eer format attıktan sonra kaynaklandıysa izinler ile ilgili bir problem olusmus olabilir.

bunun için ise Araçlar>>Klasör seçenekleri>>Görünüm>>Basit dosya paylaşımını kullan ı iptal et

sonra hata veren dosya yada klasöre sağ tıkla özellikler de. güvenlik sekmesine gel. gelişmiş butonuna tıkla

açılan pencerede sahibi kısmına gel...oradan administrator u seç nesne ve alt sağlayıcı sahiplerini değiştir diye bi onay kutusu olur klasörlerde onu da işaretle tamam de 2 kez... sonra tasımayı dene

ALIENWARE
29-11-2008, 14:35   |  #5  
OP Üye
90 mesaj
keshkesh
unlocker ile tasımak için...

klasö yada dosyaya sağ tıkla unlocker de. sonra da açılan pencerede alttan Taşı komutunu seç  nereye taşımak istediğini seç sonra da bütün kilitleri aç butonuna tıkla bu kadar.
ama senin sorunun eer format attıktan sonra kaynaklandıysa izinler ile ilgili bir problem olusmus olabilir.

bunun için ise Araçlar>>Klasör seçenekleri>>Görünüm>>Basit dosya paylaşımını kullan ı iptal et

sonra hata veren dosya yada klasöre sağ tıkla özellikler de. güvenlik sekmesine gel. gelişmiş butonuna tıkla

açılan pencerede sahibi kısmına gel...oradan administrator u seç nesne ve alt sağlayıcı sahiplerini değiştir diye bi onay kutusu olur klasörlerde onu da işaretle tamam de 2 kez... sonra tasımayı

Unlocker hiçbir işe yaramıyor.. Şu "Araçlar>>Klasör seçenekleri>>Görünüm>>" de "Basit dosya paylaşımı" diye bir seçenek yokki dostum? WinXP Home kullanıyorum acaba farklımı seninki? Ayrıca klasöre sağ tıklayıp özellikler deyince sonra güvenlik diye bir seçenek çıkmıyor hiç de böle bişi görmedimki dosya ve kalasör özelliklerinde sahibi ve administrator kısmı gibi!!

ALIENWARE
02-12-2008, 19:05   |  #6  
OP Üye
90 mesaj

Bu konu için acil çözüm istiyorum please..