Daha önce java eğitimi için kursa kimler gitti?

dnsAyarinOlayim
28-11-2010, 03:05   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Arkadaşlar Daha önce java eğitimi için kursa kimler gitti? Düzgün istanbulda bir kurs yeri ariyorum ama dolandirici üç kagitci bir yere denk gelmektende çekiniyorum. Malum nereye baksan üç kagit olmuş forumun eskilerinden ben zamanında şurad egitim aldım ve gerek eğitim kalitesi gerek hocalari çok iyidir diyebileceğiniz java eğitimi veren bir yer varmi?

muh34
28-11-2010, 22:05   |  #2  
Yıllanmış Üye
215 mesaj

Suan piyasada saglam bir sirket olarak bilge adam bulunmaktadır.
Başarılar

dnsAyarinOlayim
29-11-2010, 19:31   |  #3  
OP Taze Üye
3 mesaj

Teşekkür ederim ama bilge adamda java egitimi yok . Baka dusuncesi olan yokmu

Son Düzenleme: dnsAyarinOlayim ~ 29 Kasım 2010 19:40
Thrystan
01-12-2010, 16:12   |  #4  
Yıllanmış Üye
155 mesaj

Bence kurslara o kadar para harcamak yerine biraz araştırmayla kendi kendine öğrenmek çok daha yararlı genelde zaten iyi programcılar kurslardan değil kendi kendine çalışarak öğrenirler.

Bilge Adam para tuzağından başka birşey değil :) Zaten MS ürünleri üzerine yoğunlaşmışlar birtek graphic tasarım falan gösterirken ms dışına çıkıyorlar :)

Istanbul Institute
15-12-2010, 18:27   |  #5  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3 mesaj

SABANCI ÜNİVERSİTESİ VE ISTANBUL INSTITUTE Java İle Nesne Tabanlı Programlama Sertifika Programı
http://www.istanbulinstitute.com ... li-programlama.html

Sulhc
12-02-2012, 19:16   |  #6  
Taze Üye
4 mesaj

bilişim eğitim merkezine gittim. bence çok iyiler. sertifikamı aldım duvarıma astım. öğretme garantili birde microsoft sertifikalı olunca süper oluyor ;)
http://www.bilisimegitim.com/eformlar_detay.asp?eFormNo=432

cassano238
13-03-2012, 12:24   |  #7  
Yeni Üye
26 mesaj

Acıkcası ben bilişim eğitim merkezinin kursuna gitmedim fakat namını cok duydum microsoft sertifikalı olmasıda tabı ılgımı ceken en büyük etken..Ben de bu kursu düşünüyorum acıkcası umarım eğitimimi güzelce alır ben de sertifikamı duvarıma asarım:)

Aykuttümer
26-01-2013, 11:58   |  #8  
Taze Üye
2 mesaj

Yazılım eğitimleri için Ishatech Eğitim Merkezi ile görüşmenizi tavsiye ederim uzman kaliteli eğitmenler ve ilgili çalışanlarından çok memnun kalacaksınız.

kocaçınar06
25-05-2015, 10:49   |  #9  
Taze Üye
5 mesaj

Arkadaşlar konuyu gördüm ve kayıtsız kalamadım. "chip'e" kayıt oldum sırf yorum yapabilmek için. Konu eski ama okuyacak birilerine faydam dokunabilecekse mutlu olurum. Ankara'da eğitim alacaksanız. Kesinlikle Vektörel Bilişim derim. Ama özellikle gidip sınıfları gezmenizi, hocaları ile görüşmenizi ve aynı zamanda derslere katılıp bakmanızı tavsiye ederim.

Son Düzenleme: kocaçınar06 ~ 25 Mayıs 2015 10:50 Neden: ekleme
sdt2495
28-05-2015, 09:28   |  #10  
Taze Üye
4 mesaj

Selam, java eğitimini nereden aldınız? Bende java ve oracle eğitimi almak istiyorum o yüzden bğitim kurumu araştırıyorum, tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı? http://www.bilginc.com/ firmasını çok tavsiye ediyorlar, bu firma ve fiyatları hakkına bilgisi olan varmı?

kocaçınar06
01-06-2015, 09:42   |  #11  
Taze Üye
5 mesaj

İstanbul için soruyorsan BT akademiyi çok övüyorlar. Bunun dışında yer farketmez diyorsan vektörel bilişim de çok iyi eğitim veriyor. Bilginc konusunda bilgim yok maalesef.

sdt2495
01-06-2015, 16:38   |  #12  
Taze Üye
4 mesaj

Cevap için teşekkürler. BT için çoğu kişi bilgeadamdan iyi ama yetersiz yazmıştı. http://www.bilginc.com/ firması java ve oracle'ın yetkili eğitim merkeziymiş bende burayı tercih ettim, yakında eğitim başlayacak umarım dedikleri kadar iyi bir eğitim alabilirim

akincorlu
30-06-2015, 18:11   |  #13  
Taze Üye
1 mesaj

ankarada vektörel bilişimden java eğitimi aldım.şuanda mobil yazılım eğitimine devam ediyorum.tavsiye ederim

akincorlu bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
kocaçınar06
25-07-2015, 12:17   |  #14  
Taze Üye
5 mesaj

Rica ederim. Yoğunluğumdan dolayı uzun süredir forum gezemedim. Bu yüzden geç cevap verdiğim için özür dilerim.  BT Akademi gayet iyidir. Birebir eğitim veren tanıdığım var. Bu yüzden söyleyebiliyorum. Bir eğitim almak istiyorsanız öncelikle gidip derslerine girmenizi tavsiye ederim. Bunu sadece burada konuşulduğu için değil, eğitim araştıracak herkes için söylüyorum. Çünkü eğitimi veren kişi bilgileri aktaracak nitelikte değilse o eğitimi at çöpe gitsin... Çok kurs aldım ve çok kurum gezdim. Özellikle EĞİTİME GİRİN. Bu arada eğitiminiz hayırlı olsun. Umarım beklentilerinizi karşılamıştır.

kocaçınar06
25-07-2015, 12:20   |  #15  
Taze Üye
5 mesaj

Merhabalar akincorlu, eğitimi kimden aldınız? Ben Mehmet Hocamdan almıştım. Çok da memnun kaldım.

Son Düzenleme: kocaçınar06 ~ 27 Temmuz 2015 10:20
gurur06
03-09-2015, 11:27   |  #16  
Taze Üye
3 mesaj

Vektörel bilişimle yeni görüştüm, yeni mezunum bilgisayar mühendisiyim. Anlattıklarına göre söylüyorum, yazılımı tam anlamıyla nesne yönelimli programlamayla öğretiyorlar. Ben ikna oldum açıkçası sonra birkaç kişiyle görüştüm öğrencilerden. Olumlu cevap aldım.

atalay_ref
24-12-2015, 10:52   |  #17  
Taze Üye
2 mesaj

Tavsiyelerinize uyarak gittim vektörel bilisimle görüştüm hafta sonu kurslarına girip bakacağım. Olumlu olumsuz dönüş yapacağım.

atalay_ref
28-12-2015, 12:35   |  #18  
Taze Üye
2 mesaj
Alıntı: atalay_ref  
Tavsiyelerinize uyarak gittim vektörel bilisimle görüştüm hafta sonu kurslarına girip bakacağım. Olumlu olumsuz dönüş yapacağım.

Kimse yazmamış benden sonra. Tanıtım dersi yapıyordu vektörel bilişim. Gittim Taner diye bir eğitmen vardı. Gayet ilgiliydi Yaz döneminde düşüneceğim bakalım.

erenersoz92
02-02-2016, 02:55   |  #19  
Taze Üye
1 mesaj

Ben Vektörel'den Java Eğitimi aldım, okulda 4 yılda öğretilemeyen 4 ayda öğretildi, proje yaptım. Üniversitede sürekli kendiniz araştırın bulun yapın diyor hocalar, kendimiz bulacaksak üniversiteye ne gerek var.

İyiki Vektörel Bilişim var. Onlar da olmasa biz yeni mezunlar hiç bi yerde iş bulamayız bu zihniyetteki hocalar yüzünden.

Bir de ben çok araştırdım kursları, çoğu kurs javayı üniversitedeki hocaların verdikleri gibi veriyorlar, bi kaç tanesine misafir öğrenci olarak girdim. sınıfta 2 veya 3 kişi vardı, 2 aylık eğitim bitmiş adam hala for döngüsünü anlatıyordu.

Arkadaşlar Java öğrenmek istiyorsanız kesinlikle Vektörel Bilişim'e gidin. Hiç tereddüt etmeyin bile. Hocalar ve kurum çok ilgileniyorlar. Piyasada ne isteniyorsa onu öğretiyorlar. Web Sitelerine baktım Android Eğitimini de dahil etmişler, süre biraz uzamış ama değer bence. Ben de ayrıca android uygulaması yazabilmek için Vektörel'de android kursuna gidecem.

AcikDershane
14-06-2016, 10:50   |  #20  
Taze Üye
14 mesaj

Açık Dershane derslere sıfırdan başlayarak anlatıyoruz. Hem de %100 eğitim garantisi uyguluyoruz. Ücretlerimizde piyasa koşullarına göre çok çok uygundur.

ismailiz
24-05-2017, 10:55   |  #21  
Taze Üye
1 mesaj

Arkadaşlar java kursu için ishatech Akademi'yi öneririm. Genelde kurumsal çalışan bir firmadır bireysel eğitimlere de yer vermektedir. Biz 3 arkadaş kendi grubumuzu oluşturduk eğitim bize özel uygulamalı ve çok başarılı geçti. Tavsiye ederim.

rasimbir
17-06-2017, 12:11   |  #22  
Yeni Üye
20 mesaj

wissen akademinin kursları vardı. işkur vasıtasıyla giderseniz bedavaye geliyor bir de üstüne ayda 400 tl para veryiorlar

White-Fox
18-06-2017, 16:17   |  #23  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj
Alıntı: Thrystan  
Bence kurslara o kadar para harcamak yerine biraz araştırmayla kendi kendine öğrenmek çok daha yararlı genelde zaten iyi programcılar kurslardan değil kendi kendine çalışarak öğrenirler.

Bilge Adam para tuzağından başka birşey değil :) Zaten MS ürünleri üzerine yoğunlaşmışlar birtek graphic tasarım falan gösterirken ms dışına çıkıyorlar :)

Katılıyorum,internette binlerce pdf bulabilirsiniz hem java yı hemde biraz araştırmayı öğrenirsiniz , aşina olursunuz.Kaldı ki bunlarla beraber internet ortamında üniversitelerin computer science adında paylaştığı dersler ve dökümanlar var.

AykutAydin
01-03-2018, 02:41   |  #24  
Taze Üye
6 mesaj

Ankara'da isen Vektörel Bilişim'i tavsiye ederim. Eğitimleri çok disiplinli, yalnız çok ödev veriyorlar, bildiğin seni zorla çalıştırıyorlar. Videolarla, kitaplarla olmaz bu iş, önce işin mantığını kavramak lazım. Videolar sadece destek olabilir unutulan yer olursa kısaca izlemek için. Zaten Vektörel Bilişim eğitimlerin tamamını videolar halinde veriyor, sınıftaki bazı arkadaşlar bu videoları youtube'a dahi attı ama oradan öğrenilmez, temeli olan yazılımcılar videolardan bilmediklerini öğrenirler ama sıfırdan öğrenecek kişi kesinlikle kursa gitmeli. Ben Vektörel'den eğitim aldım çok memnun kaldım. Bu işi yapmak isteyen doğru bir kurumdan eğitim almalı ve kendisi de bu işe sarılmalı zaman ayırmalı. Zaman ayırmayan kişi Vektörel'e bile gitse kesinlikle öğrenemez.

AykutAydin bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]