Daha Satışa Çıkmadı Ama Yok Satıyor

ErnAydgdu
30-03-2010, 08:59   |  #1  
ErnAydgdu avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

• Daha satışa çıkmadı ama yok satıyor
    Geçen ay gerçekleştirilen konferansta kamuoyunun karşısına çıkan iPad, satışa çıkmamış olmasına rağmen yok satıyor.
    Apple yaptığı açıklamada yeni iPad siparişlerinin 12 Nisan'a kadar yollanmayacağını açıkladı.
  • Görkemli bir konferansta kullanıcılara tanıtılan ve teknolojinin son harikası olarak nitelendirilen iPad, henüz satışa sunulmamış olmasına rağmen ürünün ön siparişlerinde patlama yaşanıyor.Bu konuda bir açıklama yapan Apple, ilk üretilen iPad'lerin çoktan satıldığını ve yeni siparişlerin artarak devam ettiğini duyurdu. 3 Nisan tarihine söz veremeyen Apple, iPad'ler için 3. teslim tarihi olarak 12 Nisan'ı gösteriyor.

Satılıp tükenen modellerin WiFi'lı iPad'ler olduğu belirtilirken, diğer 3G teknolojili iPad'de ise şimdilik böyle bir durum söz konusu değil.

r3ally
30-03-2010, 13:47   |  #2  
Üye
82 mesaj

Adamlar ne yapsa tutuyor. Kullanıcılar artık apple'a tapar hale geldiler.

freetime87
30-03-2010, 13:49   |  #3  
Taze Üye
3 mesaj

ya arkdaşlar kusura bakmayın yeni katıldım foruma ben pc toplıyacamda kimle konuşabilirm yardım cı olan biri var mı ltfn sadece işlemci aldım anakart ram ve ekran kartı konusunda konuşmak istiyorum bbiri yardımcı olursa sevinirim...

The Raider
30-03-2010, 16:05   |  #4  
Taze Üye
14 mesaj

Apple ne yapsa tutuyor... Adamların herşeyi kalite...

---------------------------------------------------------------------

Alıntı: freetime87  
ya arkdaşlar kusura bakmayın yeni katıldım foruma ben pc toplıyacamda kimle konuşabilirm yardım cı olan biri var mı ltfn sadece işlemci aldım anakart ram ve ekran kartı konusunda konuşmak istiyorum bbiri yardımcı olursa sevinirim...
Bunun yeri burası değil ki. Şu linte tıkla konuları incele...

Emperian
30-03-2010, 19:05   |  #5  
Yeni Üye
44 mesaj

ben o aletten pek ümitli degilim ama görecez

vmesut
30-03-2010, 21:07   |  #6  
Yıllanmış Üye
264 mesaj

flash player desteği olmayan internet tarayıcı çok büyük bir eksiklik. Bu durumda iPad'i daha büyük bir ekran dışında iPhonedan farklı kılan ne?

feanorking
30-03-2010, 21:43   |  #7  
feanorking avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 91
1,688 mesaj

Türkiye'de disbiritörü olmayan bir firma ne komik herkes apple diyor.