dailymotiondan video indsirme

şafak89
25-11-2008, 03:53   |  #1  
şafak89 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
2,522 mesaj

herkese slm öncelikle benim sorum operada çalışan youtube,dailymotiondan video indirebilecek bi eklenti yada program varsa varsa hagi ve nasıl alınıyo resimli olarak açıklarsanız sevinirim

Constantine81
25-11-2008, 11:21   |  #2  
Constantine81 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
212 mesaj

bende opera kullanıyorum opera menüsünden bileşenler sekmesine tıkla ve bileşen ekle de açılan sayfadan videodownloader 2.0 programını bul ama çok fazla bir siteye destek vermiyor youtube den garanti indiriyor ben kullanıyorum. bunun dışında AshampooClipFinder diye bir program var ücretsiz versiyonunu indirip pc ye kur kurduktan sonra üreticinin sitesi açılacak oraya e-mail adresini yazıp onayla mail adresine gelen linki tıkla karşına ücretsiz lisans kodunu vericek opera bileşeninden daha iyi hem basit hem teferruatlı süper tavsiye ederim

Banned
25-11-2008, 12:23   |  #3  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

sitelerden video indirmek istersen firefox kullanmalısın download helper eklentisi tarayıcıda oynayan tüm videoları indirme şansı veriyor.

YasarS
25-11-2008, 12:24   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,238 mesaj

İşletim sistemini yazarsan yardımcı olurum.Eğer XP kullanıyorsan herhangi bir eklenti kullanmana gerek yok sadece video'yu sonuna kadar izle ve denetim masasından internet seçeneklerine gir orda genel bölümünde alt alta 2 veya 3 tane Ayarlar yazar en üstteki ayarlar yazana tıkla açılan pencerede dosya görüntüle yazan sekmeye tıkla ve çerez sayfası açılacak.Çerezlerin olduğu sayfada yukarda isim,boyut vs. yazar boyut yazana tıkla ve ok işaretinin aşağı gelmesini sağla böylelikle büyük boyut dosyaların en üstte görünmesini sağlarsın.Bunu yaptıktan sonra zaten en yukarda get video isimli büyük boyutlu dosyaları göreceksin işte o izlediğin videodur onu kopyala masaüstüne yapıştır izlemek içinde ya k-lite kodek paketi kullan yada dosyanın isim üstüne sağ tıkla isim değiştir bölümünden herhangi bir isim yaz ve nokta koyup sonuna avi yazarsan otomatik windows mediaplayer şekli alır direk izleyebilirsin.
Burda anlatmak istediğim nette izlediğin video zaten bilgisayara inmiş oluyor ikinci defa indirmeye gerek yok

Son Düzenleme: YasarS ~ 25 Kasım 2008 12:36
Constantine81
25-11-2008, 20:37   |  #5  
Constantine81 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
212 mesaj

arkadaşım resimlere bak dediğimi anlarsın eklentiler ile uğraşma 14 adet popüler video sitesini destekliyor ön izleme yapabiliyosun türkçe sen sadece aramak istediğin videoyu yaz o senin yerine ön izlemeli olarak 14 sitede aynı anda arama yapıp sana göstersin gerisi beğendiğin videoyu indirmeye kalmış onuda destekliyor resimlere bak bana dua edersin

[/URL]
[URL=http://g.imageshack.us/img368/adszof3.jpg/1/]

[/URL]
[URL=http://g.imageshack.us/img368/adsz1mn0.jpg/1/]

Son Düzenleme: Constantine81 ~ 25 Kasım 2008 20:38