Danısma Bilgi Talebi

Uçkun Akyüz
27-11-2008, 22:48   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 1
88 mesaj

İyiGünler chip çalışanları
Benim sizlerden bir rica var,
Önümüzde ay yayınınızda bu konu ile bir arastırma yapıp bizleri ve benim gibi cahilleri aydınlatırsanız sevinirim.
Konu:Bedava site tasarlayanlar ve yayınlayanlar hakkında.İsimlerini yamıyorum reklam olmasın diye.
    Simdi bazı alanlarda karsıma çıktı bedava site yayınlanır diye.Bu siteler kullanıcıya sitenizi siz tasarlayın biz sizin adınıza yayınlayalım diyorlar.Bu siteler nedir?bu siteler güvenilirmi?buralarda site hazırlamak ileride kullanıcılara maddi ve manevi sorunlar açarmı?bunların hangileri güvenilir,hangileri güvenilmez bu konudada bizleri aydınlatınız lütfen.Sizlere ve dergilerinizdeki yazarlara sonsuz şükranlarımı sunarım.İyiki sizler varsınız.Birde Windovs neden çöker ve çökünce nasıl yüklenir.Benim bilgisayarda D:sürücüsü yok ta
Hepinize sonsuz sevgiler ve saygılar.

Reborn91
27-11-2008, 23:01   |  #2  
Reborn91 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
3,307 mesaj

Evet bu tarz siteler var tabikide. Fakat sen siteni hazırlayıp verdiğin zaman bütün hakları onların elinde oluyor. Yarın birgün siteyi kapatıcaz dediklerinde, eğer bir ücret talep ederlerse -ve sende ödemezsen- siteyi kapatabilirler. Siteyi açmadan önce kullanıcı sözleşmesini iyi oku. Eğer deneme amaçlı birşeyler yapıyorsan sorun olmayabilir. Ancak ciddi birşeylerle uğraşıyorsan birazcık paraya kıyıp senelik host kiralamanı tavsiye ederim Göz kırpma

Windowsun çökme olayına gelince, çeşitli virüsler, zararlı programlar tarafından çökebilir. Eğer 2-3 sene format atmazsanız üstüste biriken registry kayıtlarıyla zaten pc niz yavaşlayacaktır. Windows çöktüğünde yapılması gereken en iyi şey, bilgileri yedekleyip format atmaktır.

Banned
28-11-2008, 10:17   |  #3  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
374 mesaj

Bende hazırlamıştım öyle bi site,sonra aynı senin düşündüğün gibi düşündüm ve hazırladığım siteyi kapattım.

Uçkun Akyüz
05-12-2008, 19:47   |  #4  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 1
88 mesaj

Sizlere çok teşekkür ederim.İşm ile ilgiliyd o site ama En iyisi paya kıymalı ve sağlam güvenilir bir yerden site açmalı.Site sahibi ise alman bir firmaymış.Tesekkürler Reborn91 ve Tuğçelim.Sizleri geç farkettim Özür dilerim