Data Güvenlik Kimdir ?

desialarmsistemi
22-09-2017, 10:08   |  #1  
desialarmsistemi avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
0 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eyl 2017

 

Hakkımızda

2003 Yılında İstanbul’un Sultangazi semtinde  kurulan DATA GÜVENLİK cctv kapalı devre güvenlik kamera sistemleri, Anolog kamera, Ahd kamera, İp kamera sistemleri, alarm sistemleri, Dsc Alarm, Paradox Alarm, Crow Alarm, Desi Alarm, Wisetech Alarm, Teknim Alarm, Caddx Alarm ve teknik servis hizmetlerinin keşif, projelendirme, satış, satış sonrası servis ve destek hizmetlerini sunmaktadır. Piyasada kendine belirlemiş olduğu hedefler doğrultusunda, kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışıyla kısa zamanda, gerek hizmet vermiş olduğu müşterilerinin gerekse de  firmaların güvenini ve desteğini arkasına almak suretiyle hızlı bir büyüme trendi içine girmiştir.

DATA GÜVENLİK güvenlik pazarında kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışını kendine ilke olarak benimsemiş, genç ve dinamik kadrosu, profesyonel bakış açısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile kısa zamanda büyük yol kat etmiş, büyümeyi hedefleyen genç ve dinamik bir güvenlik ve bilişim firmasıdır.

Geçmişten gelen deneyimi ve ithalatçı firmalara sunmuş olduğu bilişim altyapısı sayesinde 2003 yılında kurulmuştur. Daha önceden edinmiş olduğu deneyimi ve müşterilerinin ne istediğini bildiğinden dolayı maliyeti düşürtmek ve müşterilerine kalitesinden ödün vermeden hizmet etmek için İnternet ortamına kendini taşımıştır.

Maksadımız kendimizi mevcut olan koşullar altında fazla zora sokmadan ve kriz çığırtkanlarının da söylediklerine kulak vererek giderleri minimuma indirip fiyatları da en makul seviyelere çekmiştir. Şuan ki konumumuz itibari ile ayakları yere sağlam basan ve talepleri karşılayabilen bir firmayız. Piyasada elektronik güvenlik ürünlerini ve sunduğumuz hizmetleri bizden daha uygun fiyata verebilecek bir firma tanımıyoruz.

DATA GÜVENLİK; sahip olduğu genç beyinler sayesinde yeni teknolojide her zaman en ön sıralarda yer almaktadır.

Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz, Bilişim sistemlerinde uzman kadromuz, satışını yaptığı tüm ürünler hakkında geniş bilgiye sahip olmamız, satışını ve montajını yaptığımız tüm ürünlerimizin teknik desteğini hiç bir kurum veya kuruluşa bağlı olmadan yapabilmemiz, hem elektronik, hem bilgisayar yazılım & donanım bilgilerine çok iyi vakıf olmamız, hem de satışını yapmış olduğumuz ürünlerin ithalatçı firmalarına teknik konuda (yazılım donanım) destek vermemiz ve son olarak bir internet firması olmamız bizi fiyat ve bilgi konusunda rakipsiz kılmaktadır.

DATA GÜVENLİK; İnternet ve güvenlik teknolojilerini bir araya getirerek mevcut sistemde farklı bir bakış açısı yaratmıştır. Bundan dolayı yeni ve en iyi çözümleri bulabileceğiniz yegane adresinizdir. Amacımız güvenlik ve İnternet sektöründe gelişen teknolojiyi kullanarak yapmış olduğunuz faaliyetten maksimum performans elde etmenizi sağlamaktır.

Bizimle birlikte kaliteli ürünlere uygun maliyetle daha hızlı ulaşabilirsiniz.


Hizmetlerimiz • Alarm Sistemi Bölgelerimiz
 • Ahd Kamera
 • Ip Kameralar
 • Bmt Yangın Çözümleri
 • Hırsız Alarm Sistemleri
 • Yangın Alarm Sistemleri
 • Kamera Sistemleri
 • Kartlı Geçiş Sistemleri
 • Görüntülü Kapı Telefonları
 • Web Tasarım
 • Ses Ve Anons Sistemleri
 • Santral Sistemi
 • Crow Alarm Fiyatları
 • Desi Alarm Fiyatları
 • Dsc Alarm Fları
 • Wisetech Alarm Fları
 • Paradox Alarm Fları
 • Alarm Prolama
 • Güvenlik Kamerası Kayıt İzleme Programı

Referanslarımız

- CEVAHİR ALİSVERİS MERKEZİ

- AHMET ÜNAL LİSESİ

- HALİCİOGLU ASKERLİK SUBESİ

- TAKSİM İLKOGRETİM OKULU

- SARİYER ASKERİ GAZİNOSU

- METRİS CEZAEVİ

- MERİT CRİSTAL COVE HOTEL

- MERİT CASİNO K.K.T.C

- K.K.T.C. VİVA CASİNO

- İSTANBUL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

- ESKİSEHİR HAVA HASTANESİ

- CYPRUS GARDEN CASİNO

- BURGER KİNG

- İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ

- BAHAT HASTANESİ

- İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

- BELLONA

- TURKCELL BAYİSİ

- VODAFONE BAYİSİ

- TÜRK TELEKOM BAYİSİ

- MEDİGOLD HASTANESİ

ILETISIM

İstanbul Avrupa: 0212 619 11 11 – 0212 667 84 84 – 0212 667 92 49

İstanbul Anadolu: 0216 572 55 10

Adres: İstanbul / Türkiye
Email: infodataguvenlik.com.tr

[link=https://www.dataguvenlik.com.tr/]Data Güvenlik[/link]


DATA GUVENLİK KİMDİR ?

Alarm Firması;
Kamera Firması;
Toptan ve Parakende Satış;
Data Güvenlik 2000 yılından bu yana tüm kullanıcılara uygun ürün segmentini tedarik etmek için çalışmaktadır. Siz değerli son kullanıcılarımız için her fiyat aralığında ve kalite seviyesinde ürünleri stoklarında tutarak sizlere daha hızlı ve uygunsistemleri ulaştırmaktadırlar.

Lütfen Çok Daha Fazlası İçin 0212 619 11 11 yada 0216 572 55 10 Numaralı Telefonlardan Bizimle İletişime Geçin yada Websitemizi ziyaret edin;

https://www.dataguvenlik.com.tr/


kamera, cctv, alarm, kamera güvenlik, alarm fiyatları, gece görüşlü kamera fiyatları, kablosuz güvenlik kamerası, kablosuz kamera sistemleri, güvenlik kamera sistemleri fiyatları, ev alarm sistemleri fiyatları, hırsız alarm sistemleri, güvenlik kamera sistemleri fiyat listesi, alarm kamera, hırsız alarmı, ev alarm, kablosuz alarm sistemleri, güvenlik alarm sistemleri, kapı alarm sistemleri, ahd kamera fiyatları, güvenlik sistemleri fiyat listesi, hd kamera fiyatları, dvr kayıt cihazı fiyatları, bakıcı kamera sistemi, eve kamera sistemi fiyatları, speed dome kamera fiyatları, mobese kamera fiyatları, gizli kamera, güvenlik kamerası seti, yangın dedektörü, alarm systems