Deezer'dan Kadınlar Günü'ne destek!

CHIP Online
08-03-2014, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Deezer, 8 Mart Kadınlar Günü'ne "ilham veren" şarkılarla destek veriyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/dee ... e-destek_45840.html

Dünyanın 180'den fazla ülkesinde aylık 12 milyon aktif kullanıcıya müzik dinleme hizmeti sunan dijital müzik platformu Deezer, "8 Mart Dünya Kadınlar Günü"ne destek vermek amacıyla özel bir projeye imza atıyor.


Deezer, "8 Mart Dünya Kadınlar Günü"nde Türkiye'den alanında başarılı kadınların katkısıyla oluşturduğu "Kadınlara İlham Veren Şarkılar" listelerini tüm kullanıcıların beğenisine sunuyor. Deezer'ın bu anlamlı projesine; gazeteci/anchorwoman Ahu Özyurt, Trendyol CEO'su Demet Mutlu, Koton Kurucu Ortak ve Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz, Refika'nın Mutfağı'nın kurucusu, yemek kitabı/gazete yazarı Refika Birgül, tiyatro ve sinema sanatçısı Serra Yılmaz ve Serbest Dalış Dünya Rekortmeni Şahika Ercümen, Deezer'ın 30 milyondan fazla şarkı arşivinden seçtikleri, kendilerine ilham veren şarkılardan oluşturdukları çalma listeleri ile destek veriyor.


Deezer kullanıcıları; 8 Mart Dünya Kadınlar Günü "Kadınlara İlham Veren Şarkılar"dan oluşan çalma listelerini aşağıdaki linklerden dinleyebilirler:


Ahu Özyurt: http://smarturl.it/AhuOzyurt-8Mart


Demet Mutlu: http://smarturl.it/DemetMutlu-8Mart


Gülden Yılmaz: http://smarturl.it/GuldenYilmaz-8Mart


Refika Birgül: http://smarturl.it/RefikaBirgul-8Mart


Serra Yılmaz: http://smarturl.it/SerraYilmaz-8Mart


Şahika Ercümen: http://smarturl.it/SahikaErcumen-8Mart


Deezer'dan Dünya Kadınlar Günü'ne Özel Kampanya


Deezer, bu özel günde kullanıcılarına bir de hediye sunuyor. 8-9 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek Dünya Kadınlar Günü kampanyası ile müzik severler 0,99 TL karşılığında 3 aylık "Premium+" üyeliği sahibi oluyor. Deezer'dan "Premium+" üyeliğini başlatan tüm müzik severler milyonlarca şarkıya sınırsız, reklamsız ve taahhütsüz erişme imkanına sahip olacak.

Tüm Konu: Deezer'dan Kadınlar Günü'ne destek!

Kaynak: www.chip.com.tr