Delete çalışmıyor

thelastcastle
21-11-2013, 11:53   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
10 mesaj

Bilgisayarı recovery ile orijinal fabrika ayarlarına geri döndürdüm. Sitelerde arama yaptığımızda giriş yaptığımızda eskiden giriş yaptıklarımız kayıt oluyorya önce ben de onları siz gibi delete ile siliyordum ama artık delete işe yaramıyor. Neden olabilir ?

çhip10line
21-11-2013, 13:44   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 114
864 mesaj
Alıntı: ezgi_s  
çok önemsiz bir sorun bunun için mi konu açarak

tabii milletin hangi rengi sevip sevmediği, daha önce bayıldı mı bayılmadı mı ? , dizilerde millet nasıl oynamış bunlar daha önemli konular.. insanlara böyle mi yardımcı oluyorsun ... milyonların sana ihtiyacı var...

mhmt06
21-11-2013, 14:14   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 134
1,187 mesaj
Alıntı: thelastcastle  
Bilgisayarı recovery ile orijinal fabrika ayarlarına geri döndürdüm. Sitelerde arama yaptığımızda giriş yaptığımızda eskiden giriş yaptıklarımız kayıt oluyorya önce ben de onları siz gibi delete ile siliyordum ama artık delete işe yaramıyor. Neden olabilir ?

tarayıcı ayarlarında  içerik le ilgili ayarları kontrol et.

çhip10line
21-11-2013, 14:29   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 114
864 mesaj
Alıntı: thelastcastle  

araya haşereler girdi arkadaşın sorununa cevap veremedik. hangi tarayıcıyı kullandığını yazarsan daha çok yardımcı olabiliriz.. ama örneğin chrome kullanıyorsan CTRL + Shift + Delete buton kombinasyonu ile resimdeki pencereye ulaşabilirsin.. silinmesini istediğin verilerin onay kutularını işaretleyip geçmişten kurtulabilirsin..

murat5038
21-11-2013, 14:29   |  #5  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 681
6,682 mesaj

Konu sahibi Kullandığın tarayıcı, Silmek istediğin yer, bunları ve sistem hakkında bilgiler vermeden bişey diyemeyiz. Başka tarayıcılar denedin mi ney silmek istiyorsun tarayıcın güncel mi programların vs bunların güncelliğini kontrol et.