deleted

The Murat
08-07-2010, 14:15   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
45 mesaj

deleted

Son Düzenleme: The Murat ~ 05 Nisan 2012 18:45
Jubei76
08-07-2010, 15:32   |  #2  
Jubei76 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,579 mesaj

yükledim ama güvenlikle ilgli şüphelerim var ???

The Murat
08-07-2010, 15:50   |  #3  
OP Yeni Üye
45 mesaj

virustotal vb.sitelerde taratabilirsiniz.

mcafee23 ayrılmıştır
25-08-2010, 14:07   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
3,717 mesaj

amaç sadece para kazanmak

The Murat
25-08-2010, 14:09   |  #5  
OP Yeni Üye
45 mesaj

Arkadaşım size ne?

Atilla Sarıtaş
25-08-2010, 14:27   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
5,871 mesaj

Güvenlikden kastı virüs değil. Browserden girilen bilgilerin sana gelmediği ne malum ? O anlamda bahsediyor ki haksızda sayılmaz.

The Murat
25-08-2010, 14:30   |  #7  
OP Yeni Üye
45 mesaj

Bir gr birşeyden anladığınız yok diyecem üzüleceksiniz. Öyle olsa antiler logger, backdoor diye öter değil mi? Programı taratmadan saçma sapan yorumları görmek istemiyorum. İsteyene kaynak kodları Pm ile gönderilecektir.

Son Düzenleme: The Murat ~ 25 Ağustos 2010 14:31
Atilla Sarıtaş
25-08-2010, 14:35   |  #8  
Yıllanmış Üye
5,871 mesaj

Görmek istemiyorsan paylaşım yapmayacaksın, paylaşım yapıyorsan bu tip yorumları görmek zorundasın zaten. İndir-kullan mantığı ile iş yürümüyor. Ayrıca program içine keylogger vb. enjekte edilecek diye bi kaide yok. O kadar kod yazmışsın ama demek istediğimi anlamıyorsun. Bilgisayara adam gibi keylogger ile server programı kur bakayım ötüyor mu ötmüyor mu ? İnsanların güvenini kazanmak kolay değil.

The Murat
25-08-2010, 14:38   |  #9  
OP Yeni Üye
45 mesaj

Kimse bana güvenmek zorunda değil arkadaşım. Güvenmiyorsan da programın zararlı olduğunu ispat edeceksin öyle konuşacaksın. Hayatta En nefret ettiğim şey tahminlerin gerçek gibi lanse edilmesidir.

Atilla Sarıtaş
25-08-2010, 14:41   |  #10  
Yıllanmış Üye
5,871 mesaj

Sana suçlusun ya da artniyet arıyorsun demiyorum zaten. Her programda sorgulanan birşey bu. Zamanında Opera içinde aynı şeyler söylendi ki okudum. Böyle şeyleri biraz normal karşılaman gerekiyor. Bireysel bi kullanıcısın, arkanda kimse yok, bi firma değilsin. Kolay kolay güvenilmiyor böyle şeylere. Ummadık dosyalardan neler çıkıyor.

mcafee23 ayrılmıştır
25-08-2010, 15:02   |  #11  
Yıllanmış Üye
3,717 mesaj

Herkes her siteye girmeyi biliyor artık.Ayrı browser'a ihtiyaç yok.
Atilla güncel hosts dosyası konunun linkini at da konu kapansın

Son Düzenleme: mcafee23 ayrılmıştır ~ 25 Ağustos 2010 15:03
The Murat
25-08-2010, 15:12   |  #12  
OP Yeni Üye
45 mesaj

Sana mı soracak millet ihtiyaç olup olmadığını?
Arkadaşım konumun ne, rolun ne senin? Ne zoruna gidiyor mertçe söyle.

Atilla Sarıtaş
25-08-2010, 15:21   |  #13  
Yıllanmış Üye
5,871 mesaj

Tamam mcafee :)

https://www.chip.com.tr/forum/surekli-guncel-hosts-dosyasi_t168265.html ,

Konu içerisinde gerekli açıklamalar mevcut ;) 

mcafee23 ayrılmıştır
25-08-2010, 15:25   |  #14  
Yıllanmış Üye
3,717 mesaj

her gelen burada dershane web sitesi v.s. reklamı yapıyor.
Ya da smscity gibi kendine kredi kazandıracak linkler paylaşıyor.
Senin de burada amacın para kazanmak.İki konun var ikisi de reklama tıkla ibareli.

Bu forumun diğer forumlara benzemesini istemiyorum o kadar.
Zoruma giden birşey yok.Temiz forum istiyoruz.
Programında virüs varmış yokmuş bu da çok önemli değil.Önemli olan kişinin samimiyeti.Foruma ve üyelere daha önce ne verdiği;

Şimdi atilla bana virüs de gönderse kabulumdur.Yanlışlıkla olmuştur der geçeriz.Ama üye olur olmaz ilk konusu böyle olan bir kişiden virüs almak hiç hoşuma gitmez.

Senin bu konunun bütün pc ile ilgili siteler de olduğunu düşünüyorum nedense.Amaç paylaşım yapmak değil bence.O linke tıklatmak.
Yenileyen bir macro kur arkadaşım devamlı o linke tıklayıp dursun.İşin görülür

Son Düzenleme: mcafee23 ayrılmıştır ~ 25 Ağustos 2010 15:29
The Murat
25-08-2010, 15:30   |  #15  
OP Yeni Üye
45 mesaj

Reklam falan yapan yok aslanım.! Millete faydamız olsun diye bir program karalamışız. İsteyen istediği yerde taratır. Virüslüyse rapor eder konu silinir.Adam programı indirir kullanır, bana da hiç bir faydası olmaz. Ha duyarlıdır üsteki banner'a tıklar destek olur, buda kimsenin zoruna gitmesin.!

Cem Uğur
27-08-2010, 10:21   |  #16  
Yıllanmış Üye
139 mesaj
Alıntı: MuRaTHoCa44  
Kimse bana güvenmek zorunda değil arkadaşım. Güvenmiyorsan da programın zararlı olduğunu ispat edeceksin öyle konuşacaksın. Hayatta En nefret ettiğim şey tahminlerin gerçek gibi lanse edilmesidir.
MuraTHoCa44

Bu Atilla Sarıtaş adlı üye hep sorun çıkartıyor. Sanki web site onun. Sanki Yönetici, sanki Moderatör. Hadi bunlardan biri olsa boynumuz kıldan ince.

Atilla Sarıtaş;

Yaşça benden 2 yaş küçüksün. Muhatabım değilsin ama, böyle üyeler ile neyin dadaşını ediyorsun anlamıyorum. Sen sanıyormusun yöneticiler bu yazdıklarını okumuyor. Sen okumadığını sanıyorsun ama onlarında herşeyden haberi var. Lütfen yaşın kadar ve boyun kadar konuş!

Cem Uğur
27-08-2010, 10:31   |  #17  
Yıllanmış Üye
139 mesaj

Çok güzel, Murathocam.

Şu önyargılı olanlara gelince; ya size sadece kullanmak düşer ve kendinize yorum yapmak düşer. Örn; Microsoft gibi dev bilişim firması, program sundu önünüze netten indirdiniz diyelim, sürekli hata çıkardı, bu durumda Microsoft'a E-mail atabilir misiniz? Sıkar biraz diymi..? Burada bir emek sarfedilmiş, buna hepimiz tüm CHIP Online ailesi saygı göstermek zorundayız.

Sana gelince Atilla Sarıtaş;

Aç kendine bir forum sitesi. Ver ayda domain parası. Yönetici olduktan sonra konuşmaya başla. Bütün konularda bilmediğin halde yorum yapıyorsun! Mesaj sayını yükselterek bu sitede moderator ve yönetici olamazsın zaten çok bilgili olsanda olamazsın. Çünkü senin bu mesajlarını okuyunca senden şüphelerim var. Daha 16 yaşındasın dediğim gibi muhatabım değilsin. Kopyala yapıştır yapacağına konularına kendinden yorum katta seni alkışlayım.

The Murat
27-08-2010, 12:02   |  #18  
OP Yeni Üye
45 mesaj

Ağzına sağlık Cem kardeşim. Her yerde böyle bir ka. arıza çıkabiliyor işte. Üretemeyen, bilmeyen insanlar baltalama konusunda lider konumda:)

Son Düzenleme: The Murat ~ 27 Ağustos 2010 12:07
Cem Uğur
27-08-2010, 19:08   |  #19  
Yıllanmış Üye
139 mesaj
Alıntı: MuRaTHoCa44  
Ağzına sağlık Cem kardeşim. Her yerde böyle bir ka. arıza çıkabiliyor işte. Üretemeyen, bilmeyen insanlar baltalama konusunda lider konumda:)
Ne demek hocam. Dediğiniz gibi hersitede böyle arızalı üye çıkıyor. Her forum sitesinde var, CHIP'te olmaz mı...

Jubei76
27-08-2010, 19:35   |  #20  
Jubei76 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,579 mesaj

arkadaşlar lütfen saygılı ve seviyeli olalım bir program için kalp kırmaya değmez.

The Murat
27-08-2010, 20:32   |  #21  
OP Yeni Üye
45 mesaj

Elbette değmez. Ama incitiyorlar beni işte.

Atilla Sarıtaş
27-08-2010, 20:54   |  #22  
Yıllanmış Üye
5,871 mesaj

Senin neler yaptığınıda biliyoruz Cem bana sataşmaya hakkın yok senin. Yaptıklarını tart öyle konuş. Benim kime ne yazdığım seni ilgilendirmez. Sadece yazdığım kişiye bu konuda hesap veririm. Bana boş tehditler savurma aşağıya koymuşlar mesajı raporlarsın. Yöneticilerde gerekli cezayı uygular. Forum adabını senden daha iyi biliyorum ;) Virüslü dosyalarınıda bi forum açıp paylaşırsın artık.

Al bakalım virüslü konunu bir daha hatırlarsın neyin ne olduğunu. Daha fazla polemiğe girmiyorum senle kimin ne olduğu belli.

https://www.chip.com.tr/forum/you ... enendi_t174815.html

Son Düzenleme: Atilla Sarıtaş ~ 27 Ağustos 2010 21:01
Cem Uğur
27-08-2010, 21:54   |  #23  
Yıllanmış Üye
139 mesaj
Alıntı: Atilla Sarıtaş  
Senin neler yaptığınıda biliyoruz Cem bana sataşmaya hakkın yok senin. Yaptıklarını tart öyle konuş. Benim kime ne yazdığım seni ilgilendirmez. Sadece yazdığım kişiye bu konuda hesap veririm. Bana boş tehditler savurma aşağıya koymuşlar mesajı raporlarsın. Yöneticilerde gerekli cezayı uygular. Forum adabını senden daha iyi biliyorum ;) Virüslü dosyalarınıda bi forum açıp paylaşırsın artık.

Al bakalım virüslü konunu bir daha hatırlarsın neyin ne olduğunu. Daha fazla polemiğe girmiyorum senle kimin ne olduğu belli.

https://www.chip.com.tr/forum/you ... enendi_t174815.html

Onu koyarak beni halt edemezsin. Dediğim gibi yaşın kadar konuş. Karşındaki senden 2 yaş büyük çenen çalışacağına saygını arttırda adam olursun belki. O konunun altına CHIP Online moderatörü bana mesaj attı. Altına not koyacağım dedi. K.ediyormusun? dedi bende kabul ettim. Bilip bilmeden konuşma. Bu forumda sen yokken ben vardım. Bana burada lagaluga yapma!

Atilla Sarıtaş
27-08-2010, 22:22   |  #24  
Yıllanmış Üye
5,871 mesaj

1 ay önce kayıt olman var olduğun anlamına gelmiyor. Varlığın yokluğun bir. Yaş farkı 2 değil ayrıca 1 kime nasıl konuşacağımı senden öğrenmem gelmiş bana özelden tehdit ediyorsun sonra gelmiş buraya parazit yapıyorsun. Altına not düşülmesine rağmen konuda hala link yok neden acaba ;) Yaş meselesine gelince 1 yaş büyük olman sana karşı saygılı olacağım anlamına gelmez. Sadece fiziksel yaş olarak büyük olursun zaten ;) 
Buraya daha fazla mesaj atıp senle muhattap olmuyorum.
Özel mesaj kutu'm kapalı artık forumda konu açıp hakkımda istediğini yaz.
Kolay gelsin. 

Cem Uğur
27-08-2010, 23:00   |  #25  
Yıllanmış Üye
139 mesaj
Alıntı: Atilla Sarıtaş  
1 ay önce kayıt olman var olduğun anlamına gelmiyor. Varlığın yokluğun bir. Yaş farkı 2 değil ayrıca 1 kime nasıl konuşacağımı senden öğrenmem gelmiş bana özelden tehdit ediyorsun sonra gelmiş buraya parazit yapıyorsun. Altına not düşülmesine rağmen konuda hala link yok neden acaba ;) Yaş meselesine gelince 1 yaş büyük olman sana karşı saygılı olacağım anlamına gelmez. Sadece fiziksel yaş olarak büyük olursun zaten ;) 
Buraya daha fazla mesaj atıp senle muhattap olmuyorum.
Özel mesaj kutu'm kapalı artık forumda konu açıp hakkımda istediğini yaz.
Kolay gelsin. 
Zaten böyle millet ile dadanarak flood yapıyorsun. Flood yaptığın içinde iletilerini çoğaltıyorsun. Tek kelime hiçbirşeyden anlamıyorsun. O link olmayan konuda senin gibi "kopyala yapıştır" konularından değil. Sen konu hırsızısın. Senin gibileri işe yarayan forumları kapatıyor.(Çalıntı yaparak) Daha fazla konuşma istersen. Kendini rezil ediyorsun. Madem çok haklısın forumda kim var yanında???? ;)