deli fıkraları

kopuKÇocuk
04-06-2009, 22:26   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
970 mesaj

1-
Delinin biri hastanedeki havuza egilip su ictikten sonra, dogrulup agzındaki suyu yere tukurmus . Onu goren baska bir deli;-Ne oldu, demis, suyu niye tukurdun?Birinci deli:-Havuza iki seker atmıstım ,yine de tatsız.Ikinci deli:-Akıllım tabii tatsız olur.Niye karıstırmadın?

2-
İki deli tımarhaneden kaçmaya karar vermişler. Biri ötekine: "Git bak bakalım dikenli teller yüksek mi alçak mı, eğer yüksekse altından kaçarız,
alçaksa üstünden atlarız." Diğeri gitmiş, bir süre sonra geri gelmiş ve şöyle demiş: "Ne yazık ki kaçamayacağız arkadaşım çünkü hiç dikenli tel yok!"

3-
Doktor, akıl hastasına sorar: - Bir kulağını kesersem ne olur? - Canım yanar. - Ya iki kulağını kesersem? - O zaman iyi göremem. - Peki ama niçin? - Niçini var mı canım? iki kulağımı da keserseniz gözlüğümü nereye takarım?..

4-
Delinin biri hastanenin bahçesinde el arabasını ters çevirmiş ve sürmeye uğraşıyormuş.Bunu gören doktor: - Öyle sürülmez, düzeltsene arabayı. Deli hemen cevap verir: - Geçen gün senin dediğin gibi sürdüm akşama kadar kum taşıttırdılar, enayimiyim ben!

Arkadaşlar bildiğiniz deli fıkraları varsa sizde eklenti yapabilirsizniz....

Y.İ.Ğ.İ.D.O.
05-06-2009, 08:56   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 14
3,152 mesaj

:D

Kapalı Hesap (130880)
05-06-2009, 09:43   |  #3  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
1,418 mesaj

Ağzı kulaklarına varıyorAğzı kulaklarına varıyorAğzı kulaklarına varıyor