Dell Inspiron 7520 S61F81 performansı nasıl ?

mr_sheitan
05-10-2012, 11:19   |  #1  
mr_sheitan avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

Bu modeli kullanan var mı ? Oyun performansı hakkında bilgi almam lazım.

Dell Inspiron 7520 S61F81 i7-3612 2.1Ghz 8GB 1TB 2GB VGA 15.6 Freedos

3. nesil Intel® Core™ i7-3612 işlemci  2.1 GHz Turbo Boost ile 3.1 GHz'ye kadar

2 GB AMD Radeon HD 7730M Ekran Kartı

1TB 5400 Rpm Harddisk

15.6" HD Widescreen, 200-nit 720p Parlak Ekran

http://ebrarbilgisayar.net/main/product_detail.asp?pro_ID=204382 

yargic1984
22-10-2012, 15:59   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1 mesaj

Mrb.biraz geç oldu olu ama ürünü yeni aldım.eğer hala almadıysan almanı tavsiye ederim.

Dün aldım makinayı.driveleri indirmek için dell sayfasına girdim ve service tag numarası bulunamadı dedi. müşteri hizmetlerini aradım ve yeni ürün olduğu için böyle bi sıkıntı olduğunu söylediler.yeni ürünlerde oluyomuş :).faturanızı gönderin kaydedlim dediler. yani önemsiz bişey.başına gelirse şaşırma die yazıyorum.neyse 2.5 gb lık driver indirdim :)) format bitene kadar yok denecek kadar az ısındı makina şuan açık halde ve ısınma 0.driverları yüklerken biraz sıkıntı oldu. ve çift ekran kartı olduğunu farkettim. üzerinde hem intel hd 4000 hemde AMD Readon 7730 M ekran kartı var.birincil olarak hd 4000 kullanıyor.diğerine nasıl geçiş yapacam hala bilmiyorum :d önce intelin driverını yükleyin yoksa sıkıntı yaşıyorsunuz.
      Beklediğimden daha hızlı.ayrca ekranıda harika alışmam biraz zaman alacak.oyunlardaki performansını deneme fırsatım olmadı daha.ama performanss ve ekran kartında sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Görünüş olarak çok şık.ve klavye kısmının alamünyum olduğunu okumuştum yabancı bir forumda.ben alaminyum mu farkedemedim ama soğukluğundan bir demir parçası olduğu belli :)

Dell i tercih etmemin sebebi müşteri hizmetlerinin çok ii olması her konuda yardımcı oluyorlar.gerek tamir gerek se diperk- konularda.makiaları da çok iyi ve kullanışlı.

kısacası formlarda ve resmi sitesinde bulamayacağın 2 özelliği var . biri çift ekran kartlı olması diğeri de klavye kısmının alminyum olması.aldığıma pişman değilim.çok ii bir ürün almanı tavsiye ederim için rahat olsun. iyi günler...

yargic1984 bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]