DEMO PROGRAMLARI YENİDEN KURMA

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Banned
05-08-2006, 09:58   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

ARKADAŞALR BAZI DEMO PROGRAMLARI BİLGİSAYARIMA KURUYORUM FAKAT 5-6 DEFA ÇALIŞAN DEMO PROGRAM DAHA SONRA ŞİRE İSTİYO YADA SATIN ALINMASINI İSTEYEN BİR EKRAN AÇIYO VE PROGRAM ÇALIŞMIYO.PROGRAMI KALDIRIP KURSAM DAHİ AYNI ŞEYİ SÖYLÜYO YANİ DAHA ÖNCEDEN KURULDUĞUNU ANLIYO SİZDEN RİCAM BU PROGRAMLAR MUTLAKA BİRYERLERE DOSYA ATIYOLAR ACABA BUNLARI BİLGİSAYARA FORMAT ATMADAN TEKRAR ÇALIŞTIRMANIN BİR YOLU VARMI YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM..

delikanli53
05-08-2006, 12:52   |  #2  
delikanli53 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
1,524 mesaj

genelde programlar kayıt defteri içerisine kayıt tarihi atarlar. programı yükledikten sonra tarihi geri al (sol alt köşede tarih ve saat) ve kullanıma devam et. Bu basit hile eski programlarda işe yarıyordu ama yenilerinde pek işe yaradığını söylemek zor. programın adını yazarsan sana şifresini atarım. bende büyük bir arşiv var şifre konusunda yada www.google.com.tr den programın adını ve key ekleyerek aratırsan sana şifresini bulabilir. sen yinde benim ilk söylediğimi dene önce. yeni programsa ikinci söylediklerimi yap.

Der Rote BaroN
06-08-2006, 11:56   |  #3  
Der Rote BaroN avatarı
Yıllanmış Üye
1,531 mesaj

Delikanlı dostum, bu tür cevapları özelden iletirsen senin için daha hayırlı olur.

tolgacakr
08-08-2006, 16:08   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj

Önce prog. veya oyunu "uninstall" et.
Programlar'da artıkları varsa sil(örn:dll gibi uygulama uzantıları bırakır çoğu),ardından kayıt defterinde kaldırdığın uygulamaya ait olan bütün kayıtları temizle(sil).
ardından kapat aç bsnı.Tekrar yükle ve bir sonraki zaman aşımına kadar takıl.sonra gene aynısını yap,yok uğraşamam diyorsan yada söylediklerini anlamadım diyorsan ver parasını al güle güle kullan.

Yapılan bir araştırmaya göre spyware ve malware'lerin %70 i
serial ve crack portallarından bulaşıyormuş ona göre.

delikanli53
08-08-2006, 17:27   |  #5  
delikanli53 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
1,524 mesaj
tolgacakr
Önce prog. veya oyunu "uninstall" et.
Programlar'da artıkları varsa sil(örn:dll gibi uygulama uzantıları bırakır çoğu),ardından kayıt defterinde kaldırdığın uygulamaya ait olan bütün kayıtları temizle(sil).
ardından kapat aç bsnı.Tekrar yükle ve bir sonraki zaman aşımına kadar takıl.sonra gene aynısını yap,yok uğraşamam diyorsan yada söylediklerini anlamadım diyorsan ver parasını al güle güle kullan.

Yapılan bir araştırmaya göre spyware ve malware'lerin %70 i
serial ve crack portallarından bulaşıyormuş ona göre.

arkadaşım saçmalıyorsun. kayıt defterinden bilgi silmek riskli iş bu biiiiir. Unistal yapıp bıraktığı dll dosylarında kayıt tarihi atmıyor bu ikiii. ve üçüncüsü ise parasını verse burda bize danışmaz bilgi paylaşıyoruz. herkesin bildiği bilgi (para verip bunu almak gibi) bilgi değildir.

caki
27-08-2006, 16:36   |  #6  
Yeni Üye
43 mesaj

delikanli35e katılıyorum reg lerler oynamak ateşe elini sokmak gibi bişey...
yanında suyun yoksa ateşe yaklaşmamak lazım:):)