..::::Denizlispor 0-1 Fenerbahçe::::..

07BENER07
06-12-2008, 08:59   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,699 mesaj

Fenerbahçemiz Turkcell Süper Lig'in 14. haftasında deplasmanda karşılaştığı Denizlispor'u, oyuna ikinci yarıda giren Emre'nin nefis golüyle 1-0 yendi ve puanını 26'ya çakırdı. İlk yarısı oldukça düşük bir tempoda geçen maçın ikinci yarısında oyun hareketlendi. Bu arada maçın 79. dakikasında, Deivid'in yaklaşık 30 metreden attığı bariz gol, topun çizgiyi geçmediği gerekçesiyle geçersiz sayıldı.  Maçtan dakikalar şöyle:

4. dakikada Roberto Carlos'un ceza sahası dışından kullandığı serbest vuruşta kaleci Cenk, topu iki hamlede kontrol etti.
Aynı dakika içerisinde gelişen Denizlispor atağında Caner'in ceza sahası dışından sert vuruşunda yerden seken topu kalecimiz Volkan Demirel kornere çeldi.
13. dakikada Kazım'ın pasıyla ceza sahasında topla buluşan Alex'in plase vuruşunda meşin yuvarlak yandan auta çıktı.
28. dakikada Alex'in ceza sahası dışından yerden sert vuruşunda kaleci Cenk üzerine gelen topu rahatlıkla kontrol etti.
45+1'de sol kanattan kazanılan serbest vuruşu kullanan Caner'in ceza sahasına ortasında Roberts, kafayla topu indirdi. Arka direkte Fatih Yiğen'in plase vuruşunda kalecimiz Volkan Demirel, nefis bir refleksle son anda parmaklarının ucuyla topu kornere çeldi.

İlk yarı golsüz geçildi.

52. dakikada gelişen Fenerbahçe atağında Kazım'ın pasıyla buluşan Selçuk, topuk pasıyla topu Alex'in önüne bıraktı. Alex'in ceza sahası dışından gelişine yerden vuruşunda kaleci Cenk, topu kontrol etti.
60. dakikada Deivid'in pasında topu göğsüyle düzelten Emre Belözoğlu'nun ceza yayı sol köşesinde sert vuruşunda top, kaleci Cenk'in üzerinden ağlarla buluştu; 0-1.

68. dakikada Çağlar'ın sol kanattan ceza sahasına ortasında boş pozisyonda Selahattin'in kafa vuruşunda yerden seken top kalecimiz Volkan'da kaldı.

71. dakikada gelişen Denizlispor atağında Tomas'ın sol kanattan ceza sahasına ortasında Roberto Carlos'un ters kafa vuruşunda top az farkla yandan kornere gitti.

72. dakikada Emin'in ceza sahası dışından sert vuruşunda meşin yuvarlak üstten auta çıktı.

77. dakikada Emin, Edu'nun müdahalesiyle yerde kaldı. Denizlispor, ceza sahasının hemen dışından tehlikeli bir noktadan serbest vuruş kazandı. Serbest vuruşu kullanan Caner'in sert vuruşunda top yandan auta çıktı.

79. dakikada Deivid'in uzak mesafeden, yaklaşık 30 metreden sert vuruşunda üst direğe çarpan top kale çizgisini geçtikten sonra , yeniden üst direğe çarpıp oyun alanına döndü.  Oyuncularımızın gol itirazlarına rağmen maçın hakemi oyunu devam ettirdi. Aynı dakika içerisinde Emre Belözoğlu'nun sağ kanattan ceza sahasına ortasında boş pozisyonda Güiza topu istediği gibi kontrol edemeyince defans tehlikeyi uzaklaştırdı.

88. dakikada Kazım'ın pasıyla ceza sahasında topla buluşan Selçuk, müsait pozisyondaki Alex'e pasını çıkardı. Alex'in penaltı noktası üzerinden vuruşunda meşin yuvarlak üstten auta çıktı.
90+3'de Deivid'in ceza sahası dışından sert vuruşunda kaleci Cenk, sektirdiği topu ikinci hamlede kontrol etti.

STAT: Denizli Atatürk
HAKEMLER: Aytekin Durmaz, Şahan Yılmaz, Erhan Sönmez
DENİZLİSPOR: Cenk, Feridun, Kratochvil, Tomas(İsmail dk. 84), Çağlar, Süleyman(Emin dk. 63), Selahattin, Fatih Yiğen,  Caner, Roberts, Ivan(İzzet dk. 69)
YEDEKLER: Vega, Carlos Alberto, Yusuf, Güray
TEKNİK DİREKTÖR: Ümit Kayıhan

FENERBAHÇE: Volkan Demirel, Gökhan Gönül(Önder dk. 75), Edu, Lugano, Roberto Carlos, Kazım, Selçuk, Josico(dk.58 Deivid), Vederson(dk.58 Emre Belözoğlu), Alex, Güiza.
YEDEKLER: Volkan Babacan, Ali Bilgin, Deniz, İlhan
TEKNİK DİREKTÖR: Luis Aragones
GOL: Emre Belözoğlu (dk. 60) (Fenerbahçe)
SARI KARTLAR: Süleyman (Denizlispor), GÜiza, Kazım (Fenerbahçe)

KAYNAK::

onlineTR
06-12-2008, 14:50   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,947 mesaj

tebrikler fenerbahçem...
[imza].forumda fenerliliği kabaran muhterem

omer_6134
06-12-2008, 16:38   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,789 mesaj

Tebrikler. Fenerin bu forması ne yalan diyim ilk kez gördüm Kahkaha Maç izlemiyorum uzun süredir.

Hiper£l£v£nKids
06-12-2008, 17:01   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,310 mesaj
OOOOMMMMEEEERRRR
Tebrikler. Fenerin bu forması ne yalan diyim ilk kez gördüm Kahkaha Maç izlemiyorum uzun süredir.
Formalar çok şaşırttı beni eskiden deplasmanlarda hep Denizlispor'un dün geçe giydiği formanın aynısını giyerdik.Maçta forma karışıklığı yüzünden denizlinin atağına hadi be koçum az kaldı dedimKızgın

07BENER07
06-12-2008, 17:32   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
1,699 mesaj

sarı beyaz , çubuklu benim çok hoşuma gidiyor ama bu formayı pek sevmedim açıkçası .....

SaGoPa KaJMeR.
06-12-2008, 19:33   |  #6  
SaGoPa KaJMeR. avatarı
Yıllanmış Üye
2,547 mesaj

Forma Şahane,Gol Bambaşka Şahane Güzel maçtı Hala o gole doyamadım :)

Hiper£l£v£nKids
06-12-2008, 21:49   |  #7  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,310 mesaj

Ah o Devid'in golünü vercekti hakem

07BENER07
06-12-2008, 21:56   |  #8  
OP Yıllanmış Üye
1,699 mesaj
enes39
Ah o Devid'in golünü vercekti hakem
bariz gol verilmedi  ya BeğenmedimBeğenmedim

Raxx36
07-12-2008, 10:14   |  #9  
Yıllanmış Üye
1,706 mesaj

Bu hakemler iyice saçmalamaya başladı müthiş bir goldü ama '....' hakem yapacağını yaptı (sonra niye avrupa maçlarında Türk hakem yok diye söyleniyorlar...)