Dergide donanımlara çok fazla yer veriliyor.

gabemeclogan
26-01-2007, 23:58   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
197 mesaj

Dergide Donanımlara çok fazla yazılımlara çok fazla yer veriliyor. Aksine Yazılımlara ise çok az yer veriliyor. Ocak 2007 Chip dergisin çok istekli bir şekilde aldım. Fakat inceledimde bu sayısını beğenmedim. Yazılımlara çok az yer verilmiş. Donamım ise gerekenden fazla olmuş. Donanım reklamları bir yanda bir yandan aşırı Donanım içeriği, sanki bir an kendimi donanım dergisi okuyor sandım. Her zaman ki O Profesyonel CHIP dergi anlayışından çok uzaktaydı. Cd içeriği ise programlara fazla yer verilmeyip. Dizilerle, fragmanlarla doldurulmuş. Lütfen yazılımlara biraz daha fazla bilgi verebilir misiniz? Bizim donanım bilgisinden çok yazılım bilgisine ihtiyacımız var. O ay başı gelmeden elime alıp özlemle okumaya başladığım CHIP dergisini özler oldum.
Başarılarılarınızın devamının gelmesi dileğiyle. [/
font=Tahoma]
font=Tahoma]

theironman
27-01-2007, 13:03   |  #2  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

Donanımlara merakım vardır; o yüzden bu şikayetine katılmam söz konusu değil. Ama yazılım incelemesi daha geniş yer alabilir.

gabemeclogan
27-01-2007, 21:33   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
197 mesaj
elvis32
Donanımlara merakım vardır; o yüzden bu şikayetine katılmam söz konusu değil. Ama yazılım incelemesi daha geniş yer alabilir.
Doğru söylüyorsunuz ama ben donanımların hiç verilmemesinden yana değilim. Sadece Yazılımlara biraz daha fazla yer verilmesidir.

theironman
28-01-2007, 12:08   |  #4  
theironman avatarı
Genel Denetmen
8,347 mesaj
gabemeclogan
elvis32
Doğru söylüyorsunuz ama ben donanımların hiç verilmemesinden yana değilim. Sadece Yazılımlara biraz daha fazla yer verilmesidir.
İsteğiniz dikkate alınacaktır kanımca; uygun bulunursa neden olmasın?

ferrarili adam
29-01-2007, 03:12   |  #5  
Yıllanmış Üye
457 mesaj

donanıma ağırlık vermek zorunda çünkü reklam verenlerin hepsi donanımcı.

tamamen duygusal yani : ))  

dezan
30-01-2007, 17:00   |  #6  
Yıllanmış Üye
114 mesaj

bence reklam çok veriliyor her 2 sayfadan biri reklam

theironman
01-02-2007, 10:23   |  #7  
theironman avatarı
Genel Denetmen
8,347 mesaj
dezan
bence reklam çok veriliyor her 2 sayfadan biri
o kadar çok tartışıldı ki ama burası yeri değil. Reklam konusunda da bir sorun yok bence.

gabemeclogan
09-02-2007, 00:02   |  #8  
OP Yıllanmış Üye
197 mesaj

Tamam reklamlara bir şey demiyorum. Ama Yazılımın donanımdan fazla olmasını istiyorum. Bilindiği gibi yazılım reklamları az. Ama Donanım reklamları epeyce var. Belki de bu nedendendir donanım sayfalarını es geçmeye başladım. Ama yazlım üzerine az bir konu görünce sıkılıp dergiyi bir kenara bırakmaktan başka elime bir şey geçmiyor.