Derginiz hakkinda

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
byaydin
26-06-2013, 10:31   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
7 mesaj

Kusura bakmayın ama DVD veriyorsunuz içeriği bu kadar iğrenç dvd vereceğinize millete bir tane adam akıllı film yada full sürüm 1 oyun verin daha iyi..

Verdiginiz DVD deki oyunlar 10 yaşındaki çocuklara özel hazırlanmış...
Ayrıca Lightworks u kurdum DVD de yazılan "ÜCRETSİZ"

"Programı ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilmek için, üretici sitesine kayıt olarak, e-posta adresinize gönderilen kodu programa girmeniz gerekmektedir."

yazmışsınız..

DVD de verdiginiz "TAM SÜRÜM" ile "ÜCRETSİZ" in arasında ki fark nedir?

Millete kelime oyunları yapmadan doğru düzgün hizmet veriniz..50 krş gazete 7tl bu dergi..yazık günah..

1.* bu aktivasyon kodunu çözene kadar insanin siniri yerinden çıkıyor
2.* 30 günlük
3.* Sitelere size güvenip e-mail adreslerimizi yazıyoruz ardından bir ton spam mail geliyor..adam gibi DVD ye 30 günlük denme sürümü için siteye kayıt olmanız gerekiyor yazsanız girip 30 gün için e-mailimizi boşuna sağa sola yazmamış oluruz..

Herhangi bir siteye girip üye olacaksak siz dvd nizde bu programı neden veriyorsunuz?..madem öyle site tanıtımı yapın...
"Şu siteye kayıt olun programı indirip 30 günlük aktivasyon kodunu alın" diye yazsanız daha mantıklı..
Bu dergiye Son para verişimdi bir dahada 1 kuruş vermem bu dergiye Yeter artık!..

Bu yazıyı ana sayfada DVD içerigi bölümüne yazdım..ancak kontrol edilip sonra yayınlanacakmış..insanların sizelere güvendigi kadar keşke sizde güvenebilseniz.. Tayip hükümeti gibisiniz..şak şak ları hemen yayınlarsınız diger şeylerin kontrol eder işinize gelirse yayınlarsınız...

Son Düzenleme: byaydin ~ 26 Haziran 2013 10:32
byaydin bu faydalı başlığı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
orhanbayram
26-06-2013, 10:48   |  #2  
orhanbayram avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 8
333 mesaj

Bu konuda haklısın. Chip dvd'lerini direk çöp kutusuna atıyorum bakmadan. Derginin kendisi de son zamanlarda "Çok fazla reklam" içerikli olmaya başladı. İşe yarar bilgi bulmak çok zor oldu. Aboneliğimi yenilemeyi düşünmüyorum.

mesut_illegal
26-06-2013, 11:14   |  #3  
mesut_illegal avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
810 mesaj

Aynı konudan bende muzdaribim. Dergiyi sırf bu yüzden 3 senedir almıyorum. Ondan önce her ay takip ederim ama artık kayda değer değerli bir içerik yok. Reklama mı para verelim derginin büyük çoğunluğu artık reklam kaynıyor. Gerçi dergi editörleri de haklı bir yerde hep aynı konular yıllarca yazılı 5 - 6 sayı önce yazılmış olan konuyu tekrar mı yazsınlar. Editörler de haklı ama bir çözüm bulunmalı bence bu konuya da.

swordbreaker
28-06-2013, 13:24   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

son sayıyı sadece eğitimler ve hosting için almıştım ama eğitimler çalışmadı ve hayal kırıklığına uğradım açıkçası. Önceden test edilmesi gerekirdi ama pek ilgilenen yok gözüktüğü kadarıyla.

okinkurt
28-06-2013, 13:40   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj

Sadece bir defa chip dergisi satın aldım içeriği berbattı açıkcası dvd de zaten hayır getirecek birşey yoktu bidaha almadım almayıda düşünmüyorum.