Desi Alarm Aramalı Sistem (Yeni Ürün) Ucuza

desialarm
07-02-2017, 12:44   |  #1  
desialarm avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Şub 2017


Desi Alarm Güvenlik

100 % Türk Malı Desi Midline Aramalı Alarm
Alarm Güvenilir Marka ve Kişilerden Alınır!
Desi Midline Telefon aramalı Alarm modeli tamamı yerli üretim olup, desi üretim tesislerinde TSE ve Avrupa standarlarına uygun ev ve işyerleri için üretilmiş alarm modelidir.
Uygun Fiyatlı Kablosuz Ev Alarm ihtiyacınız mı var ? Desi Alarm Servisi ile tanışın sevdiklerinizi ve kıymet verdikleriniz koruma altına alın. Desi Midline aramalı Alarm Ev ve Küçük işletmelerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış kablosuz alarm sistemidir.
Desi midline aramalı alarm kablosuz ekipmanları ile güvenlik altına almak istediğiniz alanları 8 adet rf kablosuz dedektör, kablosuz kapı kontağı, kablosuz duman dedektörü tanıtabilir. Paket içerinde bir adet kablosuz kapı kontağı mevcuttur. Desi Midline telefon aramalı alarm ana merkezi ünitesine 220v elektrik bağlantısı yaparak, düz bir zemine 4 adet vida ile montajı yapılır ardından kutu içeriğine çıkan kablosuz manyetik kontağı kapı veya pencerelerinize uygulayarak hemen kullanıma hazır hale gelir. Evinize bir matkap yarımı ile kısa bir sürede kurulumunu gerçekleştirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
DESİ Alarm - MİDLİNE Telefon Aramalı- EV & OFİS ALARMI
Kendiniz kolayca monte edebileceğiniz ABS gövde, Kopyalanamayan uzaktan kumanda, Kablosuz sensör haberleşme altyapısı, Elektrik kesilmelerine karşı dâhili Akü, Merkez ünite ile tümleşik siren (105 dB), Sabotaj koruması (Merkez ünite kapağının açılmasına karşı), 8 adete kadar DESi kablosuz sensör (manyetik kontak, hareket dedektörü, darbe sensörü, duman dedektörü) öğrenebilme, 6 adet uzaktan kumanda öğrenebilme, Kumanda ile panik alarmı verebilme.
Ev Alarm, İşyeri Alarm, Ofis Alarm, Alarm Sistemleri.
KUTU İÇERİĞİ
1 Adet Merkezi ABS gövde tümü birleşik siren
1 Adet 12V Akü
SABİT TELEFON ARAMA MODÜLÜ
1 Adet RF Kablosuz Manyetik Kapı Kontağı
2 Adet Silver Uzaktan Kumanda
Garanti Belgesi, Kullanma Kılavuzu
Aramalı Sistem desi midline serisi sabit hat olması gereken bir sistem olup en yeni ürün olan desi aramalı sistem midline tarzı yeni hırsız alarm paketidir.

Desi midline VE Desi plus alarm için telefon arama modülü.
6 numaraya kadar istenilen numaraları arayabilmektedir.

Bu göne Özel Fiyat: 380 TL
Şiddetle Tavsiye Ederim

iLETİŞİM İÇİN:
0532 414 09 08

Zafer YAĞCI


0534 511 22 62
0216 337 90 87