desti izdivac

hiko91
29-05-2009, 21:52   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,899 mesaj

Star TV’de yayınlanan “İzdivaç”ın sunucusu Esra Erol’daki “yıldız ışığı”nı taa Flash TV’de “Desti İzdivaç”ı yaptığı ilk günlerde fark edip, yazanlardanım...
Erol, “Desti İzdivaç”ı sunarken Flash TV’de ayda 9 bin lira alıyordu.
Erol, Star TV’ye transfer olmakla sadece seyirci ve hayran sayısını genişletmedi, sunuculuktan kazandığı parayı da katladı. Star TV’nin, 40 bin lira aylık vererek transfer ettiği Erol, “İzdivaç”la kanala iyi reyting getirince kazancı da arttı.
“İzdivaç”ın yapım şirketi Artı Film, Star TV’de program yapmaya başladıktan beş ay sonra Esra Erol’un maaşını 120 bin liraya çıkardı.
120 bin lira aylık, Türkiye gibi bir ülkede birçok insan için “deli para” gibi görülebilir, ama televizyon sektörü için normal bir kazanç bu...
Haftanın beş günü saatlerce canlı yayın yaparak kanalına reyting kazandıran Esra Erol’un bu parayı, anasından emdiği ak süt gibi hak ettiğinin de altını çizmeliyim. Esra Erol’la çalışmak isteyen birçok yapımcının olduğunu, gösterilen bu ilginin genç sunucuda haklı olarak, “Daha fazlasını hakediyorum” fikri oluşturduğunu biliyorum. Erol hakkında son günlerde çıkan haberlerde bunun ipuçları var. Ancak bazen istemeden attığı adımlar ya da kastını aşan açıklamalarının da Erol’a yarardan çok zarar verdiğini de belirtmeliyim.
Örneğin Mesut Yar’ın Posta’daki köşesinde “Esra Erol’un Star TV ile olan anlaşması 19 Haziran’da bitiyor, izdivaç cenderesinden kurtulacak” diye yazdığı gün, yapım şirketi genç sunucuya, “Ortada galiba yanlış bir anlama var. Bizimle sözleşmen sürüyor” diye ihtarname gönderdi. Yani Artı Film, “Star TV ile sözleşme bitiyor, ama bizimle olan sözleşmen sürüyor” dedi. Esra Erol, yapım şirketiyle sözleşmesini bitiremez mi?
Kanaatim o ki, Artı Film, sözleşmede yazılı olan “Bir milyon dolar tazminat”ı almadan Esra Erol’u bırakmaz.
Televizyonların reklam gelirlerinin yüzde 30 azaldığı bir dönemde, Esra Erol için bu tazminatı ödeyip, üstüne ona, 120 bin liranın üstünde maaş verebilecek ve yapacağı programdan kendi de para kazanabilecek bir yapımcı varsa, neden olmasın?
Bu arada Erol’la menajeri Stelyo Pipis’in yollarının ayrıldığını da söyleyeyim. Pipis’e bunun sebebini sorduğumda, “Esra’ya yetemediğimi fark ettim. Esra, önü açık bir televizyon yıldızı, o yüzden önünü daha fazla kapatmamak için bir ay önce menajerliğini bırakmaya karar verdim” dedi. Esra Erol da, bu ayrılık için benzer şeyler söyledi. Erol’un Star TV’deki “İzdivaç”ı 19 Haziran’da bitecek. Bakalım onu, yeni yayın döneminde nasıl bir “İzdivaç” bekleyecek?

;Eyuboglu&b=Esra%20Erolun%20maasi%20ve%20%20bonservisi%20ne%20kadar&ver=15Aşık oldu

Mustafa Akın
29-05-2009, 22:19   |  #2  
Mustafa Akın avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,236 mesaj

Böyle programların çoğu sadece şov amaçlı oluyor, bu da onlardan. FOX'taki daha güzel. Bu da önceden iyiydi, eski kanalında ama buraya geçince saçma sapan şeylere başladı. Bir erkek olarak bunları yazmam garip gelebilir, devamlı takip ediyor gibi, ama televizyon açık olduğundan devamlı görüyorum yani ben de.

H@ckerCesur
30-05-2009, 11:50   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,881 mesaj

böyle saçmalıkları haber yaparak daha da hitini arttırmayı bile degmez.
Nerede o görücü usuluyle utana sıkıla yapılan evlilikler. Yaşlı başlı adamlar kadınlar eş aramak için milyonların karşısına çıkıyor.

Yazık.

SAİNT
30-05-2009, 11:55   |  #4  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

duygular ne kadar baside indirgenmiş inasnı insan yapan haya,terbiye,ar,namus gibi değerlerdir gün geçtikçe türk ahlakına bağdaşmayan yayınlar ve gelenek ,göreneklerimizi hiçe sayan durumlar vasıl olmakta.
bir millet değerlerini kaybettiği an ve zaman içerisinde çürmüşlüğe doğru kokuşmuş bir yola girer aile ve toplum bireyleri bozulur.
örnek verecek olursak çoğu avrupa ülkelerde gayri meşru ilişkiler ve nufus sıkıntısı ve eski nesil yerine yenisinin gelmemesi gibi sıkıntılar baş gösterir umarım bu duruma düşmeyiz.

Son Düzenleme: SAİNT ~ 30 Mayıs 2009 11:55
hiko91
30-05-2009, 14:16   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,899 mesaj

aldıgı maası da okudunuzmu 120 mılyar alıyormus aylık

StanOne
01-06-2009, 01:08   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
753 mesaj

120bin TL için yaşLı amcamın kucağna da oturur, orasını burasını eLLeşmesine de izin werir dir dioruz

ECHELON_
01-06-2009, 01:14   |  #7  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,644 mesaj

ben bu programları araba galerine benzetmişimdir hep ya da et pazarı araba almaya gidersiniz kaporrtasına bakarsınız vuruk var mı çizik varmı dingil mesafesi ne nereye kayıtlı araç arabanın geçmiçinde kaza var mı bu programlarda da eminim yakın gelecekte böyle olcak müşterisi çıkanlar araba alınıp satılır gibi kaporta motor vb. bakılrak adeta bi pazar gibi alınıp satılacak onlar satılacak esra

aylık 120 milyar kazanacak.....