didital fotoğraf makinesi alma

akfhobcpu
28-03-2006, 17:07   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

selam arkadaşlar , dijital fotoğraf makinesi almak istiyorum araştırdım , keseme göre Kodak EasyShare C330 Dijital Fotoğraf Makinesi ve Inca IDC-333 Dijital Fotoğraf Makinesi arasında kaldım hangisi daha kaliteli , yardımcı olurmusunuz
Gülümseme

TuncaBozkurt
26-04-2006, 11:07   |  #2  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj

bence kodak daha iyi hem güvenilir marka hem zoomu daha iyi. megapiksel değeri seni yanıltmasın megapikseller büyük fotoda gerekli.bence kodak c330 al.

cuneytsahin
26-04-2006, 17:23   |  #3  
Yeni Üye
49 mesaj

kardeş sana tavsiyem kodaktan uzakdur. çünkü benim bi arkadaşım aldı kodak, hem de teknosadan bir hafta sonra bütün resimleri garip garip kırılmalarla bozulmalarla, piksel piksel olarak felan çekmeye başladı. servisi de istanbulda iki yerde varmış 800 milyonluk makina elinde patladı şu an kullanamıyor. makina artık hiç çekmiyor. bence sony al. kodak alabileceğin fiyata alabilirsin. ben uzun yıllardır kullanıyorum. hemen her makinayı kullandım. en iyileri ve sorunsuz olanları sony, canon, hp. bunlardan vazgeçme sonra kafanı duvarlara vurma bence.

lazrailefsanesi
26-04-2006, 19:04   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,393 mesaj
cuneytsahin
kardeş sana tavsiyem kodaktan uzakdur. çünkü benim bi arkadaşım aldı kodak, hem de teknosadan bir hafta sonra bütün resimleri garip garip kırılmalarla bozulmalarla, piksel piksel olarak felan çekmeye başladı. servisi de istanbulda iki yerde varmış 800 milyonluk makina elinde patladı şu an kullanamıyor. makina artık hiç çekmiyor. bence sony al. kodak alabileceğin fiyata alabilirsin. ben uzun yıllardır kullanıyorum. hemen her makinayı kullandım. en iyileri ve sorunsuz olanları sony, canon, hp. bunlardan vazgeçme sonra kafanı duvarlara vurma bence.
Arkadasın büyük ihtimal sefaf lens kullanmıyordu.(kameranın önüne koyulan harici bir filtre) bu sekilde bir gunes batımı yada onun gibi direk gunese dogru bir cekim yaparsa oluyo boyle seyler yazık olmus.Teknosa konusuna girmeyecem bile hem pahallı hem gereksiz bir yer bence.