dijital aranıyor...

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
deray100
18-02-2004, 09:43   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
44 mesaj

dijital fotoraf makinesi alcam ama ne alayım fazla pahalı olmasınıda istemiyorum.bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim..

suleyman
18-02-2004, 17:58   |  #2  
Yeni Üye
46 mesaj

Digital foto. makinesi almak gerçekten zor bir iş. Çünkü yüzlerce marka ve çeşit var ve hepsinin diğerlerinden birkaç küçük özelliği cezbediyor. Üstelik hangisinin daha kaliteli olduğunu önceden kestiremiyorsun. Bu yüzden hangisini alacağına bir türlü karar veremiyorsun. Ucuz markaların cezbeden düşük fiyatı ve pahalı markaların olağanüstü kalitesi arasında kalıyorsun.Ucuz ve kalitelisini bulmak çok zor.

Ucuz ve kaliteli olsun diyorsan sana önereceğim tek marka var: Mustek. D35 modelini 99$+KDV'ye alabilirsin. 3.5 MP, 16 MB bellek, ses kaydı, v.s. Biraz daha yüksek pixelli olsun diyorsan MDC5000 (5MP,159$+KDV). Bir de ONIXON DC360'ı tavsiye ederim. 6 MP, 16 MB, ses kaydı,v.s. , 110$+KDV. Ama MUSTEK Türkiye'de yaygın olduğu için hemen her yerde servisi var, kısacası daha güvenilir.(Tecrübeyle sabit!). Bunların dışında pek çok marka var. Daha geniş araştırma yapmak istiyorsan www.hepsiburada.com 'dan "Bilgisayar > Dijital Dünya Ürünleri > Dijital Foto. Makineleri" bölümüne bak! Ama ben yine de sana MUSTEK'i şiddetle öneririm, daha iyisini bulamassın.

uguracar
29-02-2004, 00:29   |  #3  
Taze Üye
8 mesaj

makine alacaksan biraz daha paraya kıy kodak 4330 yada 4350 al
daha ucuz olanların hepsi bunun yanında cok kotu resim veriyor
ben 8 aydır kullanıyorum aldıgıma piman olmadıgım cok az urunden
biridir.450 milyon civarı olması lazım ama gündüz mükemmel fotograf
gece cok tatminkar.Yazılımı kusursuz kullanımı cok kolay daha ne
diyiim.Kodaktan komisyon verecekler neredeyse.

Gökhan Varişler
17-03-2004, 11:05   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,298 mesaj

en iyi seçim MUSTEK