DİREK MSN ÜLASMAK İSTERİM

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
teacasi
12-02-2006, 11:30   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
10 mesaj

Bence sizinle bu web sayfası yardımıyla degil direk bire birkonusmak veyada online ortamda mesajlasarak daha etkili ve daha cabuk yardım ede biliceyinizi düsünüyorum...
cünkü benim bilgisayar konusunda sormak istedigim bir cok soru oluyor...
size direk ulasa bilicegim bir hotmail,my net,yahoo,adresi bana verirseniz cok mutlu olurum...

atakankepenek@hotmail.com bu benim sureklı aktıf adresim

theironman
12-02-2006, 12:55   |  #2  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

Forumların ne için açıldığından haberin yok sanırım. MSN'den de elbette yardım alabilirsin ama bu yardımın sadece sana faydası olur, oysa forumlarda yapılan yardımla pek çok kullanıcı bu sorunlar hakkında bilgi sahibi olur. Ayrıca burada tartışılan konuların hepsi arşive girer, ileride aynı sorunla muhattap olacak biri olduğunda sorunu tekrar dile getirmek yerine bu arşivlerden faydalanılabilir.

CU_GS7
12-02-2006, 16:34   |  #3  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
teacasi
Bence sizinle bu web sayfası yardımıyla degil direk bire birkonusmak veyada online ortamda mesajlasarak daha etkili ve daha cabuk yardım ede biliceyinizi düsünüyorum...
cünkü benim bilgisayar konusunda sormak istedigim bir cok soru oluyor...
size direk ulasa bilicegim bir hotmail,my net,yahoo,adresi bana verirseniz cok mutlu olurum...

atakankepenek@hotmail.com bu benim sureklı aktıf

Arkadaşım ne "güzel",bilgisayar hakkında sormak istediğin birçok sorun varmış..Bunları forumlarda uygun başlıklara aç,senin soruna yakın cevap verenlere de mail atarsın,daha geniş bilgi alırsın..Ama önce sorularını herkes görsün değil mi??

Banned
12-02-2006, 17:22   |  #4  
Banlandı
1,204 mesaj

teacasi hotmailimi özel mesaj olarak attım bak

bug_lavacı
13-02-2006, 21:32   |  #5  
Yıllanmış Üye
318 mesaj

Arkadaş "Paylaşım" kavramınından yoksun...

Ecevit BIKTIM
14-02-2006, 00:44   |  #6  
Yıllanmış Üye
155 mesaj

uheuehue
ben şimdi burada msn adresimi versem foruma girmeme gerek kalmaz. Neden mi. Çünkü msn den cevap yazmaktan foruma zamanım olmaz.
Zaten e-mail'ler yetiyor. Buna ek olarak şirketi arayıp sekretere ben ecevitin arkadaşı diyip arayanlar bile var.
Hiç unutmam test için sabahlıyorduk 24:30 gibi bir okuyucu aradı. Bir oyunu açamıyormuş da destek istiyordu. :))

Cem Şancı
14-02-2006, 06:22   |  #7  
Cem Şancı avatarı
CHIP Editör
35 mesaj

Gonul ister ki her okuyucumuzla tek tek ilgilenelim, tek tek mesajlaşalım. Ama bu işi MSN gibi anında mesajlaşma yazılımları ile yürüttüğümüzü hayal bile edemiyorum. Bir makale hazırlarken, grafikerimizin "şu yazının görsellerini bulamıyorum, nereye koymuştun?" benzeri bir mesajı bile konsantrasyonumu bozarken, MSN üzerinden sorulara cevap verme işine girdiğimizde, bir daha CHIP çıkartabileceğimizi sanmıyorum.

Ayrıca söylendiği gibi, forumlar birebir bilginin paylaşılması adına da çok önemli bir görev üstleniyorlar. Bir sorun yaşadığınızda lütfen önce, arama fonksiyonu ile benzer bir sorunun forumda daha önce dile getirilip getirilmediğini araştırın. Belki de ulaşmak istediğiniz cevap burada bir yerde sizi bekliyordur.

Recep Baltaş
14-02-2006, 23:39   |  #8  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Kullanıcların bir çoğu da armut piş ağzıma düş felsefesini benimsiyor.Çok basit sorunları bile Google da aramak yerine direk soruyolar.

Ecevit BIKTIM
15-02-2006, 01:08   |  #9  
Yıllanmış Üye
155 mesaj

En cok bayıldıgım sorular sunlar: Okuldaki hocam bana soyle bir odev verdi. Bu konu hakkında yazdıgınız tum yazıları bana verebilirmisiniz.
Veya konu tavsiyesinde bulunuyor. Ama o kadar ayrıntıya giriyor ki bunun kesin bir odev olduğu anlaşılıyor :)

Banned
15-02-2006, 10:59   |  #10  
Banlandı
1,204 mesaj

arkadaşın bir an önce halletmesi gereken sorunları olabilir.

anlayışla karşılamak gerek.

crazy_girl
15-02-2006, 11:46   |  #11  
Yeni Üye
48 mesaj

Editörlerimize şunu demek isterim ''ALLAH KOLAYLIK VERSİN'':D:D:D aamiinnnn!!!!!

theironman
15-02-2006, 12:24   |  #12  
theironman avatarı
Genel Denetmen
8,347 mesaj
Ecevit BIKTIM
En cok bayıldıgım sorular sunlar: Okuldaki hocam bana soyle bir odev verdi. Bu konu hakkında yazdıgınız tum yazıları bana verebilirmisiniz.
Veya konu tavsiyesinde bulunuyor. Ama o kadar ayrıntıya giriyor ki bunun kesin bir odev olduğu anlaşılıyor :)
daha kim bilir buna benzer kaç tane soruyla muhattap kalıyorsunuzdur :) İşiniz zor gerçekten de.

tonic
15-02-2006, 15:24   |  #13  
Yıllanmış Üye
1,220 mesaj

üstelik bir de msnden cevap verme olursa o zaman düşün :)

yesillili
16-02-2006, 20:26   |  #14  
Yıllanmış Üye
415 mesaj

bence msne yetişemezler. forumu bırakın zaten... ya düşünsenize msnde en çok kaç kişi ile aynı anda  konuşanbilirsiniz ki? veya bir kişini problemine odaklanmışken başka kaç problemle ilgilenebilirsiniz ki?

msn meselesi akıllara zarar... bence hayal gibi bişey... zaten chip yetkili teknik servis değil... ellerinden gelen yardımı yapıyorlarsa bence yeterlidir...

Selametle...

LiL_CaT
17-02-2006, 07:33   |  #15  
Yıllanmış Üye
385 mesaj

Sizden bir ricam var sorununuz varsa ilgili bölümü bulun ve konu açın ve sorununuzu bizle paylaşın kesinlikle özel mesaj(PM) yolu ile soru sormayın.

devilsunti
14-03-2006, 19:22   |  #16  
Üye
84 mesaj

neguzel şey istiyorsunda insanların senin sorularına cvp verecek zamanı warmı acaba? bence bu biraz ego kokuyor... herkez msn den sorunları halletseydi hiçkimse hiçbir şey öğrenemezdi... msn kullanılmadığı için internette aradığın herşeyi bulursun aksi taktirde msn deki LOG larını paylaşman lazım... :)
ve dikkatimi çekti 24:30 saatini ilk defa goruyorum garipime gitti :)) alışmışız 00:30 a :)

Der Rote BaroN
17-03-2006, 02:04   |  #17  
Der Rote BaroN avatarı
Yıllanmış Üye
1,531 mesaj

Forumdan en son arkadaş eklediğimde mailimi geri almak için atmadığım takla kalmadı. Kaldı ki forumların amacı, aynı sorunun cevabından daha fazla kişinin yararlanabilmesidir.

TT06
18-03-2006, 06:59   |  #18  
TT06 avatarı
Yıllanmış Üye
726 mesaj

msn yokken forumlar vardı..e bende nostalji severim ozmn forum en iyisi...hem msn de ilk başta hiç tanımadığın birini ekleynce

--slm
--slm

dan sonra ben hiç konuşamıyorum :),burda daha ii

theironman
19-03-2006, 15:00   |  #19  
theironman avatarı
Genel Denetmen
8,347 mesaj

kısacası hızlı mesajlaşma yazılımları daha az kişiye hitap ediyor foruma göre, yani Chip Forumu doğru adres...