dizüstü seçimi yardımm

berkojan
06-03-2010, 17:33   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
131 mesaj

arkadaşlar ben bi laptop almayı düşünüyorum laptopun özellikleride bunlar;
İşlemci TeknolojisiIntel® Core™ i3                                                                                        İşlemci Hızı2.13 GHz                                                                                        İşlemci Numarası330M                                                                                        İşlemci Ön Bellek3 MB                                                                                        Hafıza (RAM) Kapasitesi3 GB                                                                                        Hafıza (RAM) TipiDDR3                                                                                        Sabit Disk Kapasitesi320 GB                                                                                        İşlemci MarkasıINTEL                                                                                        Ekran Kartı Hafızası512 Mb                                                                                        VGA Chipset MarkasıATI                                                                                        VGA Chipset ModeliHD5470                                                                                        Ekran Boyu(inch)15.6"                                                                                        Monitör TipiWXGA                                                                                        Maksimum Çözünürlük1366 x 768                                                                                        Optik SürücüDVD±RW Dual                                                                                        Mobil ÖzelliklerKart Okuyucu, Wireless, Kamera                                                                                        İşletim SistemiWin 7 Home Basic Tr                                                                                        Ağırlık2.8 KG                                                                                        Ekran Kartı TipiPaylaşımsız Hafıza
bu leptopla her istediğim şeyi yapabilirmiyim oyun,web tasarım,grafik tasarım,programlama vb... şeler raminide 4 gb yaparsam iyi olurmu önerilerinizi bekliyorum... bu arada leptopun markası Packard Bell

btirak
06-03-2010, 19:18   |  #2  
Yeni Üye
22 mesaj

i3 ün çok beni albenisi yok core 2 duolardan, turbo boost yok, o yüzden i5 al en azından, eğer çok yoğun kullanacaksan directx10 yada 11 ekran kartı kullan acerın i5 işlemcilisi 1580 di sanırım, packard bell ile aynı üreticiden çıkıor hatta acer hisseni aldı pb nin, üst limit sölersen daha ii olur

raffine34
06-03-2010, 23:52   |  #3  
Taze Üye
2 mesaj
Alıntı: btirak  
i3 ün çok beni albenisi yok core 2 duolardan, turbo boost yok, o yüzden i5 al en azından, eğer çok yoğun kullanacaksan directx10 yada 11 ekran kartı kullan acerın i5 işlemcilisi 1580 di sanırım, packard bell ile aynı üreticiden çıkıor hatta acer hisseni aldı pb nin, üst limit sölersen daha ii
Arkadaş yanLış konuşmuş Berk kardeşim :) Senin DüşünceLerin iyi 4 GB Ram Takarsan istediğini yapabiLeceğini düşünüorum ;)

http://www.vatanbilgisayar.com/a ... ils.aspx?I_ID=42492

Bu Linkteki Laptop'u aLmayı düşünüosun sanırım şimdiden HayırLı oLsun.. :)
İstediğin ve bütcene uygun En rahat Laptop Bu oLabiLir Senin açından.. ;)

berkojan
06-03-2010, 23:57   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
131 mesaj

tşkler tamay bey nası da alıcağım laptopu doğru tahmin etmişsiniz büyük ihtimal sizde ondan almayı düşünüyorsunuz heralde :D :)