DİZÜSTÜBİLGİSAYAR ALMAK İSTİYORUM

HPQ-User
24-04-2008, 18:50   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

ERKAN46 sormuş:
) DİZ ÜSTÜ BİLGİSAYAR ALMAK İSTİYORUM SİZCE HANGİ MARKAYI TAFSİYE EDERSİNİZ. HER BAKIMDAN DÖRT DÖRTLÜK BİR BİLGİSAYAR ALMAK İSTERİM.HIZ BAKIMINDAN EKRAN ÇÖZÜNLÜGÜ BAKIMINDAN OYUN OYNAMA BAKIMINDAN ANLAYACAGINIZ HEPSİNİ BİR ARADA BULABİLECEGİM BİR LAPTOP ALMAK İSTİYORUM YATDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Diğer
Sistem Özellikleri:
1) DİZ ÜSTÜ BİLGİSAYAR ALMAK İSTİYORUM SİZCE HANGİ MARKAYI TAFSİYE EDERSİNİZ. HER BAKIMDAN DÖRT DÖRTLÜK BİR BİLGİSAYAR ALMAK İSTERİM.HIZ BAKIMINDAN EKRAN ÇÖZÜNLÜGÜ BAKIMINDAN OYUN OYNAMA BAKIMINDAN ANLAYACAGINIZ HEPSİNİ BİR ARADA BULABİLECEGİM BİR LAPTOP ALMAK İSTİYORUM YATDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

z_oneal
24-04-2008, 20:08   |  #2  
z_oneal avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
712 mesaj

Bende bu aralar laptop almayı düşünüyorum hatta alıcam gibi bişi ben Casper Nirvana tablet pc'yi alıcam en üstün modelini ben çok beyendim chipte bu sayısında 2 sayfa ayırmış iyice okudum ve sitelerden araştırdım bence onu al fiyatı biraz pahalı ama laptop dediğin bir kere alıyorsun iyi alacaksın değil mi?

Casperın kendi sitesinden ayrıntılı bakabilirsin. 1599$ olan Gülüş

Son Düzenleme: z_oneal ~ 24 Nisan 2008 20:11
skrespin
24-04-2008, 20:12   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
261 mesaj

arkdaslar laptop alirken en iyisi diye secim yapamazsin. ne istedignizin secimini yaparsiniz.

yani cok iyi bir sistem demek oyun icin farkli ; internete girmek icin farkli office uygulamari icin farklidir.

ama oyunu alirsak ele Monster marka laptoplar oyun canavari gozukuyor. chipin bu sayisinda onunda reklami var. fiyat probleminiz yoksa Toshiba satalite serisine de bakabilirsiniz.

yalniz size tavsiye ; cache bellek ve rame dikkat edin.. ne kadar yuksek o kadar rahat stabil sistem demek!

z_oneal
24-04-2008, 20:58   |  #4  
z_oneal avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
712 mesaj

Evet arkadaşın dediğide doğru ne yapmak için laptop alacaksın ilk önce ne için kullanacağını belirle ki belirlemişsin ona göre bir sistem bak...

Sefa Adak
25-04-2008, 15:58   |  #5  
Yıllanmış Üye
1,824 mesaj

Merhaba

Bütçenizi de belirtirseniz size uygun Lap-Top'lar önerebiliriz..

VOY
25-04-2008, 16:18   |  #6  
Yıllanmış Üye
922 mesaj

Ben HP ve Acer marka notebook larıöneririm.Ayrıca Casper marka güzel notebook(dizüstü PC)da var. Bence kendi ihtiyaçlarını karşılayan sağlam bir diz üstü PC almalısın .
Kolay gelsin...Gülüş