Dk Online Kapalı Beta Tarihi Açıklandı

abc1932
27-09-2013, 15:57   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eyl 2013

Kapalı Beta Tarihi Açıklandı

21 EKİM 2013 tarihinde kapalı beta başlayacak .
Beta aşamasına katılarak oyunu test etmek istiyorsanız buraya tıklayarak beta kaydınızı yaptırabilir
2 günlük bir kapalı beta sürecinin ardından sizlere 23 EKİM 2013 tarihinde açık beta sürecini sunacağız.

Çeşitli etkinlikler ve kutlamalarla sizlerin gerçek bir oyuna duyduğunuz özlemi gidereceğimiz günü sabırsızlıkla bekliyoruz.
DK Online Oyunu güzel kılan şey ise piyasada bulunan orta ölçekli rakiplerine nazaran biraz daha oynanabilir olması. Oyun PvE ve PvP öğelerinin güçlü bir karışımından oluşmakta. Benim en beğendiğim özelliği olan PvP sistemi lonca savaşları üzerine kurulmuş. Loncanıza ait topraklar elde edebiliyor, kalelerinizi canınız pahasına korumaya çalışıyorsunuz.

DK Online - Türkiye [Resmi Tanıtım Videosu]DK Online - Türkiye [Resmi Tanıtım Videosu]
SG Internet ve RPG Factory tarafınca hazırlanan ve RiseGame işbirliği ile yerelleştirilen hardcore pvp oyunu DK Online'ın resmi tanıtım videosudur.

Kapalı Betaya kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayınız;

Bize aşağıdaki kanallardan takip ederek güncel haberlere ulaşabilirsiniz;

Facebook:
Twitter:
Google

Dragon Knights İlk Bakış AliveinGamesDragon Knights İlk Bakış AliveinGames
Bizi takip edin!


Oyun Hakkında Kısa Bilgiler... 

DK Online şu an için bünyesinde 4 farklı oynanabilir ırk ve sınıf bulunduruyor.
Oyunda bulunan İnsanlar, Lycan, Elfler ve Felynx şeklinde 4 ırk var. Bu ırkların her biri sadece uzman olduğu 2 sınıfı seçebiliyor. Daha detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın =>

SAVAŞÇI
Eski zamanlardan beri savaşta temel roller vardır,savaşçıların pozisyonu ön safhalarda durup dövüşmek ve savaşı bitirmektir.Yüksek savunmaları ve güçlü dövüş güçleri onları takımların vazgeçilmezleri yapar.Bu öncüler en güçlü düşmanları bile çelik ve sihirle birleştirdikleri yeteneklerle yok edebilirler.

Savaşçılar tüm mücadelelerin merkezindedir.Müttefiklerini korur ve ön safhalarda dövüşür.Kaba güçleri ile düşmanlarının önlerini keserek onları etkisiz hale getirir.Onlar büyü kullanamazlar ama onların güçlü cesaretleri zaten işlerini iyi yapmalarına yetiyor.

'Beni ön safhalarda bulabilirsiniz ama çoktan işleri çoktan bitmiş olacak.'
Daha detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın =>

ELEMENTAL BÜYÜCÜ
Elemental aranan kadim ejderha sihrini yönetmeyi öğrenmiş ve büyü gücü ile düşmanlarına zarar vermeyi geliştirmişlerdir.Ne kadar yakın dövüşte zayıf olsalar da uzun mesafeden rakiplerini yerle bir edebilirler.

Büyünün kaynağının ejderhalardan geldiği söyleniyordu.Yalnızca onların ellerinde böyle büyüler olabilirdi ama Elemental Büyücüler de bu gücü öğrenmiş ve öğrenmeye de devam ediyordu.Onların sihirli saldırıları düşmanlarına ölüm darbeleri gibi iniyor,Elemental Büyücüler savaşa bilinmeyen dünyalardan varlıklar çağırabiliyorlardı.

' Kendime elementleri giydirdim güçlerini kontrol altına aldım,peki ya sen ? Gücümün karşısında durabilecek misin? ' 
Daha detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın =>

GÖLGE BÜYÜCÜ
Gölge büyücüleri ejderha büyüsünün yolundan gitmek yerine kendi büyülerine yöneldiler.Onların büyü sanatları Karanlık Dünya'dan gelmekteydi ve bir çok lanetli ve karanlık güçler içeriyordu.Gölge büyücüleri düşmanlarına acı çektirmekte ve onları zayıflatmada ve müttefiklerini güçlendirmede ustalaşmışlardır.

Büyülü saldırılarının temeli ilkel büyüden gelmektedir.Onlar yeteneklerini gerekeni güçlendirmek ve gerekeni zayıflatmak için geliştirmiştir.Gölge büyücüleri doğrudan zarar vermek yerine zamana bağlı acı çektirirken düşmanları ölmeyi dilerler.

' Söyle bakalım tatlım karanlıktan korkar mısın (dostum?) ? '
Daha detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın =>

PALADIN
Paladinler kutsal savaşçılardır.Onlar müttefiklerini güç ve inançla taşıyan ışığın savaşçılarıdır.Paladinler müttefiklerini ve kendilerini güçlendirmek için Tanrıça Dione ile güçlü bir inanç ile birleşmişlerdir.Paladinler savaşa tanrıların onların içlerindeki güçleriyle giderler.

Tanrıça Dione'dan gelen salih metanetle ilerleyen Paladinler öncü olarak saldırabilir ya da arkada durup müttefiklerini destekleyebilirler iki cephede de eşit derecede adaletin ışığını dağıtırlar.

'Savaşta diz çökeceksem sadece inançlarım için diz çökerim.'
Daha detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın =>

KALE KUŞATMASI...

Kale kuşatmaları DK Online'da bir güç gösterisidir.Şuanda haritada 6 kale bulunmaktadır.Labonia, Halland, Lubdier, Baston, Tourhut ve Braden.PvP içerikli kale savunma ve kaleye saldırma mücadeleleri sonucunda kazanan ve kaleyi kontrolü altında tutan birlikler o bölgenin sahibi olur.Bu kanlı mücadelede siz yerinizi hazırladınız mı? 
Daha detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın =>

Oyun Hakkındaki Düşüncelerim...
Dk Online Pve den daha çok pvp önem veren bir oyun bende bu olayını çok seviyorum
Oyunda Çok Fazla Savaş var Kule Kuşatma ,Clan Savaşları vb. 
Oyunda Sıkılma Derdiniz yok ...


Merhaba Ben US Server oynadım Dk online okadar başarılı bir oyun'diki Kesin Dedim bu oyun türkiye'ye
Gelmesi Gerek Bu Kadar Bir Kaliteli Bir Oyunun Türk Oyuncularıyla Buluşması Gerek diye Düşündüm
ve Kısa Bir Süre Sonra Rise Games Dk Online Lisans Anlaşmasını Duyurdu ve Çok Sevindim...
Ve Bende Dk Online için Ne Yapabilirim Dedim Aklıma Oyunu Tanıtmak İşte Burdayım...